Pestaurant

Skambinkite mums nemokamu telefono numeriu 8800 70 000  arba susisiekite su mumis

Laukite savo mieste

2016 metais vabzdžių restoranas
gali veikti ir Jūsų mieste!


Skambinkite mums nemokamu telefono numeriu 8800 70 000

Vabzdžių restoranas „Pestaurant“

Pirmąją birželio savaitę, jau trečią kartą kviesime visus į kasmetinį vabzdžių restoraną "Pestaurant".

Išsamesnės informacijos ieškok gegužę!

Kitoks požiūris į vabzdžius

Laikinai veiksiantis vabzdžių restoranas „Pestaurant“ atidaromas siekiant visame pasaulyje atkreipti dėmesį į kenkėjus, pažvelgti į juos iš teigiamos pusės, edukuoti visuomenę. Renginio metu mūsų ekspertai atsakys į visus klausimus, susijusius su kenkėjų biologija, ypatybėmis. Taip pat renginio dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti, kaip užkirsti kelią kenkėjams patekti į gyvenamuosius būstus, patalpas.

Kodėl verta apsilankyti „Pestaurant“?

Be to, laikinai veiksiančiame vabzdžių restorane „Pestaurant“ lankytojai galės išbandyti save, įveikti savo baimes ir paragauti netradicinio maisto, turinčio itin vertingų maistinių savybių. Beje, milijardai žmonių visame pasaulyje savo maisto racioną jau papildė vabzdžiais.  

Įvairios tarptautinės organizacijos skatina į savo racioną įtraukti vabzdžių, kadangi juose itin gausu baltymų, vitamino B, geležies ir cinko. Be to, juose yra mažai riebalų. Ar žinojote, kad 100 g svirplių turi per 25 g baltymų – keturis kartus daugiau nei toks pat kiekis vištienos?

Meniu

Jei norite pasilepinti netradiciniais dienos pietumis, mes Jums paruošėme įvairiausių skonių vabzdžių. Laukiame Jūsų birželio 3 d. Vilniuje. Degustacija nemokama!