Skambinkite mums telefono numeriu 8 700 44 000  arba susisiekite su mumis

Lumnia skraidančių vabzdžių kotrolė Jūsų verslui

Muses, kaip ir vaisines museles traukia maisto gaminimo vietos ir išmestos maisto atliekos. Dėl lengvai prieinamo maisto ir šiltų aplinkos sąlygų musės dauginasi itin sparčiai. Skraidantys vabzdžiai ant savo kūno perneša tokias bakterijs kaip salmonelė, ecoly, ir lengvai jomis užteršia maistą bei paviršius.  Dezinfos  inovatyvūs Lumnia šviesos spąstai naudoja LED technologiją, kad kuo efektyviau sugautų skraidančius vabzdžius ir apsaugotų jūsų verslo reputaciją.

Mes turime sprendimą kaip apsaugoti jūsų verslą nuo skraidančių kenkėjų ir tai yra LUMNIA. Nesvarbu kokio dydžio yra Jūsų verslas, ar kiek sričių jis apima, Lumnia šviesos spąstų asortimentas atitiks jūsų poreikius.

This video player requires JavaScript.

Kodėl verta rinktis Lumnia?

Skraidantys vabzdžiai perneša daugybę bakterijų, kurios gali sukelti riziką sveikatai ir neigiamai paveikti jūsų verslo reputaciją. Turėti geras priemones, kurios apsaugotų nuo skraidančių kenkėjų, darosi būtina ir mes galime jums pasiūlyti sprendimą.
Lumnia šviesos spąstai yra paremti inovatyvia ir įrodyta LED technologija, kuri leidžia pritraukti ir higieniškai naikinti vabzdžius, eliminuojant užkrėstumo lygį. Lumnia elektroninių šviesos spąstų asortimentas gali pasiūlyti tinkamiausią variantą visoms pramonės šakoms, kuriose yra iškelti higienos reikalavimai.
Naudojant pirmaujančias LED lempų technologijas Lumnia įrenginiai pasižymi labai efektyvia skraidančių kenkėjų trauka. Siekiant kuo mažesnės užterštumo rizikos, šviesos spąstuose kenkėjai prilimpa prie plėvelės, kuri automatiškai susisuka ir taip užtikrina, kad kenkėjai ar jų fragmentai būtų izoliuoti.
Lumnia Ultimate šviesos spąstai sukurti taip, kad puikiai veiktų labai aukštus higirnos reikalavimus turinčiose aplinkose ir atitiktų visus teisinius ir sveikatos bei saugos reikalavimus.
Visas Lumnia asortimentas užtikrina neprilygstamą apsaugą įvairiose aplinkose, pavyzdžiui:

  • Maisto ruošimo vietose,
  • Farmacijoje,
  • Ligoninėse,
  • Berdrosios pramonės vietose.

Lumia asortimentas atitinka visus teisinius ir sveikatos bei saugos reikalavimus

Šis vaizdo grotuvas reikalingas JavaScript.

Kita informacija

Dirbame visoje Lietuvoje