Pestaurant

Skambinkite mums telefono numeriu 8 700 44 000  arba susisiekite su mumis

Laukite savo mieste

2016 metais vabzdžių restoranas
gali veikti ir Jūsų mieste!


Skambinkite mums telefono numeriu 8 700 44 000

Vabzdžių restoranas „Pestaurant“

Stilingiausia Lietuvos virtuvės šefė ‪#‎IlonaJuciutė‬ jau renka patiekalą, mes ruošiame prizus drąsiausiems ir garsiai pranešame, kad Pestaurant vienai dienai ir vėl Kaune!

Pirmą kartą ne tik vaišinsime vabzdžiais, bet ir iš jų gaminsime!

Pasimatome birželio 11 d. (šeštadienį), Kauno Rotušės aikštėje, Maisto kultūros festivalyje „SKANAUS 2016“

Kitoks požiūris į vabzdžius

Laikinai veiksiantis vabzdžių restoranas „Pestaurant“ atidaromas siekiant visame pasaulyje atkreipti dėmesį į kenkėjus, pažvelgti į juos iš teigiamos pusės, edukuoti visuomenę. Renginio metu mūsų ekspertai atsakys į visus klausimus, susijusius su kenkėjų biologija, ypatybėmis. Taip pat renginio dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti, kaip užkirsti kelią kenkėjams patekti į gyvenamuosius būstus, patalpas.

Kodėl verta apsilankyti „Pestaurant“?

Be to, laikinai veiksiančiame vabzdžių restorane „Pestaurant“ lankytojai galės išbandyti save, įveikti savo baimes ir paragauti netradicinio maisto, turinčio itin vertingų maistinių savybių. Beje, milijardai žmonių visame pasaulyje savo maisto racioną jau papildė vabzdžiais.  

Įvairios tarptautinės organizacijos skatina į savo racioną įtraukti vabzdžių, kadangi juose itin gausu baltymų, vitamino B, geležies ir cinko. Be to, juose yra mažai riebalų. Ar žinojote, kad 100 g svirplių turi per 25 g baltymų – keturis kartus daugiau nei toks pat kiekis vištienos?

Meniu

Jei norite pasilepinti netradiciniais dienos pietumis, mes Jums paruošėme įvairiausių skonių vabzdžių. Laukiame Jūsų birželio 3 d. Vilniuje. Degustacija nemokama!