VIRUSKILLER Air Purifer Unit in office layout

VIRUSKILLER™ Oro valymo įrenginiai

Skambinkite mums telefono numeriu 8 700 44 000  arba Susisiekite su mumis

VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiai

Naikina ore esančius koronavirusus*

Dažnai į vidaus patalpų oro kokybę nekreipiame didelio dėmesio, bet tai yra svarbus veiksnys užtikrinant higienišką ir saugią aplinką darbuotojams, klientams ir kitiems žmonėms. Mūsų VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiai trigubo filtravimo proceso ir UV-C kameros pagalba sunaikina 99,9999 % oru plintančių virusų ir bakterijų (įskaitant koronavirusus) vienu oro filtravimu.*


*Nepriklausomų tyrėjų atlikti tyrimai parodė, kad įrenginys vienu oro filtravimu sunaikina 99,9999 % koronavirusų DF2 (koronavirusų surogatų), adenovirusų, gripo ir poliomielito virusų.

Kodėl man reikalingas oro valymo įrenginys?

Mikrobai ir kenksmingi patogenai (tokie, kokius perduoda koronavirusu užsikrėtę žmonės) gali būti perduodami žmogui trimis būdais: nuo kito žmogaus, nuo paviršiaus ir oru. Labai svarbu taikyti sprendimus, kurie padėtų kovoti su kiekvienu iš šių perdavimo būdų (pvz., rankų plovimas, paviršiaus dezinfekavimas ir socialinis atsiribojimas), tačiau nereikėtų ignoruoti ir vis labiau didėjančios patalpų oro kokybės svarbos.

Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, koronavirusu galima užsikrėsti nuo kito asmens per oru plintančius aerozolius. Efektyvus oro valymo sprendimas gali nutraukti virusų perdavimo oru grandinę ir padėti sukurti saugesnę aplinką. Pašalindami iš oro kenksmingus patogenus aukštos kokybės oro valymo įrenginiai gali padėti apsaugoti žmones intensyvaus darbo vietose, pvz., gamyklose, surinkimo cechuose, biuruose.

Kiekvienas sertifikuotas VIRUSKILLER™ įrenginys turi unikalias technologijas, skirtas apsaugoti jūsų patalpose dirbančius žmones, kad ir toliau galėtumėte saugiai vykdyti veiklą.

 

Mūsų VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiai

VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiai yra išbandytos ir sertifikuotos priemonės, naikinančios ore esančius koronavirusus* ir šalinančios užterštą orą iš kvėpavimo zonos.

Mūsų standartiniai oro valymo įrenginiai turi trigubą filtrą:

 • Pirminis filtras sulaiko stambiausias daleles ir įvairius dirgiklius**
 • Anglies filtras neutralizuoja daugumą dujų
 • Kietųjų dalelių filtras sugauna smulkias kietąsias daleles

Be to, juose yra viena pažangiausių UV-C reakcijos technologijų pasaulyje. UV-C kameroje skleidžiama trumpųjų bangų ultravioletinė šviesa (UV-C šviesa), kuri visiškai neutralizuoja virusus, bakterijas, pelėsį, nuodingas dujas ir kitus oro teršalus, sugebėjusius prasmukti pro filtrų sistemą, kad jie nebegalėtų sklisti.

Ši unikali technologija leidžia VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiams sunaikinti 99,9999 % oru plintančių virusų ir bakterijų*, įskaitant koronavirusus, vienu oro filtravimu ir tokiu būdu efektyviai užkirsti kelią oro užterštumo plitimui. Turime bet kuriai aplinkai pritaikomų VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginių asortimentą – mūsų įrenginius galima įrengti biuruose, prekybos erdvėse, gamybinėje ar komercinėje aplinkoje bei privačiuose kambariuose, kur jie tieks išvalytą ir švarų orą jūsų darbuotojams, klientams ir kitiems žmonėms, kurie lankosi jūsų objektuose.

*Nepriklausomų tyrėjų atlikti tyrimai parodė, kad įrenginys vienu oro filtravimu sunaikina 99,9999 % koronavirusų DF2 (koronavirusų surogatų), adenovirusų, gripo ir poliomielito virusų.
**Mažiausiajame įrenginyje (Hextio) pirminio filtro nėra.

Hextio

 • Oro valymo įrenginys skirtas individualiam naudojimui. Galima pastatyti ant stalo, prekystalio ar privačiame kabinete (gali aptarnauti iki 20 m² plotą).
 • Hextio yra lengvas, lengvai transportuojamas ir kompaktiškas oro valymo įrenginys, pučiantis orą viena kryptimi.
 • Pastatykite įrenginį atsuktą į žmonių kvėpavimo zoną, kad žmonės kvėpuotų išvalytu oru.

VK 401

 • VK 401 galima tvirtinti prie sienos, o efektyviausiai jis veikia mažo ir vidutinio dydžio komercinėse erdvėse (gali aptarnauti iki 60 m² ploto).
 • Idealiai tinka biurams, priėmimo zonoms, konferencijų salėms, prekybinėms patalpoms, klasėms ir viešiems tualetams.
 • Įrenginys pučia orą skirtingomis kryptimis – įtraukia nešvarų orą ties įrenginio apačia ir pro šonus išleidžia sterilizuotą orą į kvėpavimo zoną.

VK 103

 • VK 103 yra laisvai pastatomas ir idealiai tinka didelėms, atviro plano erdvėms (gali aptarnauti iki 100 m² ploto), kuriose yra didelis žmonių srautas.
 • Tai tobulas sprendimas didelėms bendroms zonoms, tokioms kaip laukiamosios ir priėmimo salės, sporto salės, atviri biurai, mažmeninės parduotuvės ir globos namai.
 • VK 103 pučia orą skirtingomis kryptimis – įtraukia nešvarų orą per apatinę įrenginio dalį, o tada išleidžia filtruotą, neutralizuotą ir išvalytą orą per įrenginio viršų į kvėpavimo zoną.

VK 102

 • Galingiausias mūsų VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginys – puikiai tinka didelio ploto ir didelės svarbos vietoms, tokioms kaip ligoninės.
 • Šis įrenginys taip pat bus efektyvus didelėse patalpose (gali aptarnauti iki 165 m² ploto), pvz., gamyklose, surinkimo cechuose, atviruose biuruose, prekybos centruose, maitinimo salėse.
 • Laisvai pastatomas įrenginys įtraukia nešvarų orą per apatinę įrenginio dalį, filtruoja, neutralizuoja ir išvalo, o tada išleidžia iš visų keturių pusių įrenginio viršuje į kvėpavimo zoną.

Mūsų VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiai tinka įvairiems sektoriams, įskaitant šiuos:

Gamyba

Gamyklos ir kitos pramoninės erdvės yra intensyvaus darbo zonos. Sumažinkite sergančiųjų skaičių ir apsisaugokite nuo rizikos stabdyti veiklą dėl didelio užsikrėtusiųjų kiekio naudodami VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginius. Neleiskite kenksmingiems virusams plisti tarp žmonių papildydami jau taikomus higienos standartus, kad jūsų darbuotojams būtų saugu dirbti.

Prekyba

Prekybos centrai po stogu ir kitos parduotuvės yra didelės rizikos zonos – dėl didelio žmonių srauto čia yra didesnė tikimybė užsikrėsti oru plintančiais virusais. Leiskite klientams ir darbuotojams įsitikinti, kad jūsų prekybinė aplinka yra saugi. Derinkite VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginius su veiksmingais higienos standartais, kad apsaugotumėte klientus bei darbuotojus ir sudarytumėte sąlygas parduotuvei saugiai veikti.

 

Biurai

Suprantame, kaip svarbu išlaikyti įprastą darbo aplinką biure ir tuo pačiu apsisaugoti nuo sveikatos ir saugos pavojų. Naudokite VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginius kartu su higienos rekomendacijomis, kad sukurtumėte saugią ir patikimą darbo aplinką.

VIRUSKILLER™ nauda kituose sektoriuose:

Švietimo įstaigos

Per visą pandemijos laikotarpį buvo svarbu išsaugoti vaikų švietimą. VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginys padės sumažinti virusų perdavimą oru, kad nebereikėtų vėdinti klasių laikant atidarytas duris ir langus.

Globos ir slaugos namai

Deja, pandemijos metu globos ir slaugos namuose užsikrėtimų lygis buvo aukštas. VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginys gali suteikti papildomą apsaugą pažeidžiamiausiems žmonėms bei jūsų darbuotojams šalindamas iš oro kenksmingus mikroorganizmus.

Viešbučių ir sveikatingumo sektorius

Jei oro kokybė nėra kontroliuojama, kenksmingi lašeliai gali tvyroti ore ne vieną valandą net žmonėms išėjus iš kambario. Oro srauto valdymas jūsų įstaigoje su VIRUSKILLER™ leis klientams įsitikinti, kad į jūsų kavinę, restoraną, viešbutį ar sveikatingumo centrą grįžti saugu.

Sporto salės ir laisvalaikio centrai

Be tinkamų oro valymo sistemų oru perduodamos ligos gali nesunkiai plisti jūsų sporto salėje ar laisvalaikio įstaigoje. VIRUSKILLER™ gali padėti sukurti saugesnę aplinką pašalindami kenksmingus mikroorganizmus iš kvėpavimo zonos.

Laboratorijos ir mokslinių tyrimų įstaigos

VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginiai gali užkirsti kelią virusų plitimui oru ir padėti apsaugoti laboratorijos specialistus, taip sumažinant įstaigos uždarymo riziką ir leidžiant darbuotojams tęsti svarbų darbą.

Ligoninės ir farmacija

Unikalios sertifikuotos technologijos pagalba šalindamas iš oro kenksmingus patogenus ir tiekdamas sterilų orą VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginys gali sumažinti virusų perdavimo lygį tiek tarp pacientų, tiek tarp darbuotojų.

Ko tikėtis iš mūsų VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginių aptarnavimo

1. Susisiekite

Sutarkite dėl NEMOKAMOS mūsų eksperto pirminės konsultacojos užpildydami internetinę kontaktinę formą arba mums paskambindami. Mūsų klientų aptarnavimo komanda perduos atsakingam asmeniui jūsų užklausą ir vadybininkas susisieks su jumis, kad sutartų dėl apžiūros vizito jums patogiu laiku.

 • Specialistų komandos visoje šalyje
 • Skambučio sulauksite per 4 valandas nuo užklausos pateikimo (atsižvelgiant į įprastas darbo valandas)

2. Konsultacija

Vienas iš mūsų ekspertų apsilankys jūsų patalpose ir įvertins jūsų oro valymo poreikius. Pasitelkdamas savo žiniomis ekspertas atliks apžiūrą ir pateiks VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginių rekomendacijas pagal jūsų verslo poreikius.

 • Specializuotų sprendimų ekspertai
 • Apžiūros vizitas jums patogiu laiku

3. Įrangos pristatymas

Jei turite su mumis sudarę sutartį, VIRUSKILLER™ oro valymo įrenginį jums pristatys ir įrengs mūsų kvalifikuoti specialistai, kurie įrengs jį tokioje vietoje, kur jo veikimas bus efektyviausias.

 • Greitas ir efektyvus aptarnavimas pagal aukštus standartus
 • Kvalifikuoti ir patyrę specialistai

4. Priežiūros paslaugos

Atsižvelgiant į jūsų pasirinktas paslaugas, po įrengimo mūsų specialistai apsilankys jūsų patalpose ir dėvėdami tinkamas apsaugos priemones, atliks įrenginio techninę priežiūrą, kaip numato gamybos reikalavimai.