Įmonės informacija

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Įmonės Informacija

UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį. Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

Įmonės kodas: 134857136
PVM mokėtojo kodas: LT348571314
Vadovas: Margarita Kutkaitė
Adresas: Drobės g. 62, LT-45188 Kaunas
Telefonas: +37052595443

SEB bankas: LT45 7044 0600 0329 6124

UAB „Dezinfa“ istorija

UAB „Dezinfa“ žinoma kaip įmonė, kuri pirmoji Lietuvoje ėmė taikyti inovatyvius kenkėjų kontrolės sprendimus, taip pradėjusi naikinti problemas – formuoti kitokią kenkėjų kontrolės sampratą. Siekdama tobulėti, įgyti dar daugiau žinių, UAB „Dezinfa“ prisijungė prie didžiausios tarptautinės kenkėjų kontrolės įmonių grupės „Rentokil Initial“.

„Rentokil“ įmonių grupės istorija prasidėjo Jungtinėje Karalystėje 1927 m. Iš pradžių tai buvo nedidelė įmonė, kuri įgijusi klientų pasitikėjimą ir užtikrindama kokybiškas kenkėjų naikinimo paslaugas ėmė sparčiai augti. Šiuo metu ši kompanija žinoma kaip viena iš didžiausių kenkėjų kontrolės paslaugų tiekėjų pasaulyje, nesiliaujanti tobulėti, kurti naujų verslų, plėstis į kitas šalis, kurti inovacijas, atlikti įvairius tyrimus, kaupti vertingas profesionalias kenkėjų naikinimo žinias, kurias perima ir UAB „Dezinfa“. 

Bendradarbiaudami su tarptautine kompanija esame žingsniu priekyje už kitas kenkėjų kontrolės paslaugas teikiančias įmones, aplenkdami jas savo žinių, patirties, produktų ir paslaugų pranašumu.

Įmonės socialinė atsakomybė

Mes laikomės socialinės atsakomybės. Mums svarbi aplinka bei bendruomenė, kurioje mes dirbame. Darbus atliekame naudodami tik registruotas legalias medžiagas. Jų naudojame tik tiek, kiek reikia, kad nebūtų pažeista ekosistema. Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais ir laikomės skaidraus verslo principų. Nuolat rengiame mokymus darbuotojams, kurių metu jie supažindinami su socialinės atsakomybės tendencijomis, įstatymais. Rūpinamės atliekomis, glaudžiai bendraujame su ne pelno siekiančiomis organizacijomis, sunkiai besiverčiančiomis šeimomis, siekdami padėti išspręsti kenkėjų kontrolės problemas.