Vapsvų naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Vapsvos

Vasaros pabaigoje išsiritusios vapsvos ir širšės  išskrenda iš lizdo poruotis, sutrikdydamos kolonijos, kurią neretai sudaro 5000 ir daugiau individų, ciklą. Tada vabzdžiai ieškodami maisto užsuka ir į mūsų namus. Dažniausiai juos vilioja terasose, lauko kavinėse palikti skanėstai, soduose persirpę vaisiai ir uogos.

Vapsvų ir širšių įgėlimai labia skausmingi ir itin pavojingi alergiškiems žmonėms.

Širšės

Neretai susiduriama su situacijomis, kad širšės, vapsvos įgėlimais kankina ne tik individualių namų, sodybų ar sodų, bet ir daugiabučių namų gyventojus.  Šie vabzdžiai tarp blokų įsitaiso lizdus ir pro sienų plyšelius patenka į gyvenamąsias patalpas.

Dažnai sklando mitas, kad nuo širšių apsiginti padeda “Cobra”, saldus vanduo stiklinėje ar skiesta vandeniu parūgusi uogienė piltuvėlyje. Deja, tokios gyventojų iniciatyvos dažnai baigiasi liūdnai. Patariame širšių ir vapsvų nenaikinti patiems, nes tai gana pavojinga sveikatai.

Vapsvų ir širšių rūšys

Profesionalus vapsvų ir širšių naikinimas

Gyventojams trūksta žinių, kaip reikėtų elgtis su šiais neretai žmogaus gyvybei pavojingais vabzdžiais. Jokiu būdu negalima judinti jų lizdo, kol širšės yra aktyvios, t. y. dienos metu. Nerekomenduotina ant jų purkšti įvairių priemonių, įsigytų parduotuvėse, nes jų poveikis yra trumpalaikis ir dažnai tik suerzina vabzdžius, taip pat baidyti ar kitaip bandyti jas vyti iš teritorijos. Širšės tik labiau įsiutinamos.

Deja, gyventojai ne visada kreipia dėmesį į perspėjimus ir taip dar labiau sunkina padėtį sau ir specialistams.

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano širšių ir vapsvų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias širšių bei vapsvų naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai. 

Dirbame visoje Lietuvoje