Maisto produktų perdirbimo įmonės

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Maisto produktų perdirbimo įmonės

Mes, UAB „Dezinfa“ kolektyvas, puikiai suprantame, kaip svarbu išlaikyti kenkėjais neužkrėstą maisto perdirbimo ir gamybos aplinką, įrenginius. Maisto ir gėrimų gamybai bei pakavimui keliami griežčiausi kokybės ir higienos standartai. Produktų užteršimas kenkėjais – nepriimtinas, gali sužlugdyti Jūsų įmonės vykdomą veiklą ir turėti kitų neigiamų, ilgalaikių pasekmių įmonės reputacijai.

Kenkėjų prevencija, ankstyvas nustatymas ir veiksminga kontrolė yra esminiai elementai, laikantis įstatymais numatytų reikalavimų.

Būdami savo srities ir darbo pramonės sektoriuje ekspertai, mes dirbsime su Jumis, kad Jūsų įmonės produkcija atitiktų griežtus audito standartus ir taip padėtų išlaikyti bei plėsti pozicijas rinkoje.

Kenkėjų antplūdis gali turėti rimtą poveikį Jūsų verslui – daryti įtaką vykdomai veiklai, akcijų kainai, reputacijai, klientų ir partnerių vertinimams. Visa tai gali lemti pajamų praradimą, klientų praradimą, teisminių procesų inicijavimą.

UAB „Dezinfa“ paslaugos maisto produktų perdirbimo sektoriui

Siūlome pasitelkti mūsų ekspertus, kurie atliktų prevencinę kontrolę, ženkliai sumažinančią pradinę užkrėtimo kenkėjais riziką. Naudodami kenkėjų aptikimo technologijas ekspertai iš anksto įspėja apie galimas problemas, potencialiai galinčius įsiveisti kenkėjus ir jų naikinimo priemones.

Mūsų teikiamų paslaugų privalumai

  • Pritaikyti sprendimai - ekspertų komanda kenkėjų kontrolės sprendimus pritaiko specialiai Jūsų įmonės poreikiams, atsižvelgdama į vykdomų darbų specifiką. 

  • Integruotas kenkėjų valdymas (IKV) - Integruotojo kenkėjų valdymo sistema leidžia mums nustatyti ir greitai reaguoti į kenkėjų antplūdį. Šis metodas leidžia mūsų ekspertams, priimti sprendimus, padedančius reguliuoti ir suvaldyti kenkėjus.

  • Skiriama mokslo komanda ir lauko biologai - Specialiai apmokyti mūsų specialistai, jeigu to pageidaujate, gali tiekti audito ataskaitas, atsakyti į iškylančius klausimus.

  • Įvairialypė veikla - Turėdami visoje šalyje išdėstytus padalinius, galime greitai, operatyviai ir nuosekliai padėti sprendžiant kenkėjų problemas ir teikti ataskaitas apie vykdomą veiklą.

Kenkėjų grėsmė maisto pramonei

Saugomų produktų vabzdžiai (SPV) didžiausią grėsmę ir riziką kelia įmonėms, besispecializuojančioms grūdinių kultūrų gamyboje, platinime ar jas naudojančioms kitų produktų gamybai bei įmonėms, sandėliuojančioms maisto produktus.

SPV gali užkrėsti įvairias kultūras. Pavyzdžiui, miltus, ryžius, miežius, džiovintus vaisius ir riešutus. Išskiriama daugybė vabzdžių, galinčių užteršti tiek distribucijai paruoštus produktus, tiek žaliavas, taip sukeldami daug finansinių nuostolių. Graužikai taip pat gali užteršti maisto sandėliavimo patalpas.

Mūsų specialistai gali patarti kokiomis priemonėmis, nepakenkiant produkcijai, naikinti graužikus ir kokių kenkėjų prevencijos priemonių derėtų imtis. 

Saugomų produktų vabzdžių (SPV) stebėsena ir kontrolė

UAB „Dezinfa“ turi konkrečiai kenkėjų rūšiai pritaikytą paslaugų paketą, kuris modifikuojamas atsižvelgiant į individualų Jūsų įmonės veiklos planą ir teisės aktų reguliavimus.