Kodėl UAB „Dezinfa“

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Šis vaizdo grotuvas reikalingas JavaScript.

Darbas su Dezinfa

UAB „Dezinfa“ buvo įsteigta daugiau nei prieš dvidešimt metų. Inovatyvius kenkėjų kontrolės sprendimus taikanti įmonė yra rinkos lyderė, nuolat siekianti tobulėti savo srityje, pasiūlyti novatoriškų paslaugų ir įgyti dar daugiau žinių, kas paskatino 2008 m. prisijungti prie „Rentokil Initial“ PLC – Jungtinėje Karalystėje vienos iš didžiausių kompanijų.

Patirtis

Jau daugiau kaip dvidešimt metų mes teikiame profesionalias kenkėjų naikinimo ir prevencijos paslaugas tiek gyventojams, tiek įmonėms bei ūkininkams.

Ekspertai

UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

Operatyvus aptarnavimas

Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus. UAB „Dezinfa“ turi 4 padalinius visoje Lietuvoje – mes galime užtikrinti operatyvų darbą bet kuriame mieste.

Novatoriškumas

Buvimas „Rentokil Initial“ PLC suteikia galimybę nuolat įgyti dar daugiau žinių, domėtis inovacijomis ir pasiūlyti nestandartinius sprendimus.

Efektyvios ir saugios naikinimo priemonės

Naikindami kenkėjus mes naudojame tik autorizuotas chemines medžiagas ar priemones, kurios yra saugios aplinkai ir žmonių bei gyvūnų sveikatai.

Profesionalumas

Daugelis šalies įmonių yra stebimos įvairiausių institucijų, užsienio partneriai nuolat vykdo specialius auditus, kelia vis aukštesnius reikalavimus. Mūsų ekspertai pasirūpina kenkėjų kontrole ir reikalinga dokumentacija.

Kita informacija

Dirbame visoje Lietuvoje