Žiurkių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Žiurkių naikinimas

Žiurkės kelia didelį pavojų žmonių ir naminių gyvūnų sveikatai. Dažniausios žiurkių platinamos ligos – salmoneliozė, Veilio liga, E. coli, tuberkuliozė ir kt. Žiurkės taip pat ir ūminės užkrečiamosios ligos – leptospirozės – infekcijos šaltinis. Literatūroje rašoma, jog kai kuriose teritorijose leptospiromis užsikrėtusios apie 50 procentų žiurkių, kurios su šlapimu užteršia vandenį, dirvožemį, maisto produktus, o vėliau juos vartodami žmonės užsikrečia leptospiroze. Be to, žiurkės perneša blusas, erkes, kurios gali sukelti ūmias alergines reakcijas.
  

Jeigu Jūs lauke pastebėjote žiurkių, tai labai rimta problema net ir tuo atveju, jeigu jų dar nesimato gyvenamosiose patalpose. Žiurkių kontrolę reikia vykdyti nedelsiant. Svarbu naikinti žiurkes, kol jos nepateko į namus. Žiurkės yra pavojingos net ir sode ar kieme, ypač ten, kur būna vaikai ar naminiai gyvūnai.

Žiurkių rūšys

Žiurkių dauginimasis

Žiurkės turi nuožmų išgyvenimo instinktą. Jos renkasi apsigyventi miesto kanalizacijoje ar žmonių būstuose, kasmet suėda penktadalį užauginto maisto ir kur kas daugiau jo užteršia. Kai kurie ekspertai teigia, kad didžiuosiuose pasaulio miestuose žiurkių yra tiek pat kiek gyventojų. Kad būtų galima suvokti žiurkių dauginimosi spartą, žemiau pateikiame skaičiuoklę.

Norėdami sužinotumėte kaip greitai dvi žiurkės gali veistis idealioje joms aplinkoje,  paspauskite mygtuką "Paleisti".

Profesionalus žiurkių naikinimas

Žurkės labai organizuotos – pastebėjusios žuvusias drauges, nuodų neliečia. Tad labai svarbu įvertinti situaciją ir gebėti parinkti tinkamą priemonę, kad ji būtų ir veiksminga, ir saugi.

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano žiurkių biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias žiurkių naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai. 

Dirbame visoje Lietuvoje