Viešbučiai

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Viešbučiai

Ilgametę kovos su kenkėjais viešbučiuose, svečių ir nakvynės namuose patirtį turinti UAB „Dezinfa“ teikia paslaugas, padedančias užtikrinti Jūsų svečių komfortą viešnagės metu.

Kenkėjų kontrolė viešbučiuose ypatingai svarbi dėl didelės užkrėtimo rizikos, atsirandančios nuolat keičiantis apsistojantiems žmonėms, daiktams. Svečiai, pamatę žalą patalpoms, daiktams ir, netgi, sveikatai sukeliančius kenkėjus, bus nepatenkinti tiekiamų paslaugų kokybe, jų atsileipimai pakenks bendrai Jūsų viešbučio reputacijai. 

UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės sprendimai viešbučiams

Siekdama apsaugoti savo klientus UAB „Dezinfa“ pirmiausiai užkerta kelią kenkėjų patekimui į patalpas. Mes naikiname vapsvų lizdus, baidome paukščius bei padedame apsaugoti teritoriją nuo tokių kenkėjų kaip žiurkės, pelės, musės ir kt.

Įspėjame, jog net pastebėjus pavienius kenkėjus būtina imtis naikinimo priemonių, nes kenkėjai plinta ir dauginasi labai greitai ir minta vietose, kuriose gausu bakterijų, virusų, žmonėms sukeliančių grėsmingas ligas.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės numeriu +37052595443. UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!

Kenkėjų naikinimas ir prevencija

  • Greitas, diskretiškas atsakymas - Greitas, diskretiškas atsakymas - įsipareigojimas greitai reaguoti į iškvietimus reiškia, jog mūsų ekspertai su Jumis susisieks kaip įmanoma greičiau ir padės susidoroti su kenkėjų keliamomis problemomis. 

  • Pritaikyti sprendimai - kenkėjų kontrolės sprendimai individualiai pritaikomi kiekvienam viešbučiui, užkertant kelią kenkėjų veisimuisi patalpose ir viešbučio aplinkoje.

  • Kvalifikuotų profesionalų komanda - naudoja efektyviausias kenkėjų kontrolės priemones ir metodus.

  • Integruoti veiklos planai - yra pritaikyti visiems Jūsų poreikiams. Jūsų padalinio kenkėjų kontrolės ekspertas nuolat apsilankys patalpose, patikrindamas paspęstus spastus, ieškodamas kenkėjų veiklos požymių, nustatydamas galimas rizikas ir supažindindamas su efektyviausiomis kenkėjų prevencijos priemonėmis.

    Kenkėjų naikinimo personalo mokymai – rengiame personalo mokymus, skirtus išmokyti atpažinti ankstyvus kenkėjų užkrėtimo požymius, taip padedant sumažinti galimos problemos mastą.

  • Integruota veikla - vienoje sutartyje galime apibrėžti kelių Jūsų įmonės padalinių, išsidėsčiusių skirtingose šalies vietose, kenkėjų kontrolės paslaugas.

Miegamieji

Didžiausią pavojų viešbučių kambariuose kelia blakės ir kiti kandantys vabzdžiai.

Blakės tampa didelė problema daugelyje viešbučių visame pasaulyje. Lietuvoje taip pat vis dažniau galima išgirsti apie atvejus, kai viešbučio klientus sukandžioja blakės.

Pastebėjus užkrėtimą blakėmis svarbu nedelsiant imtis veiksmų. Labai svarbu, kad viešbučio personalas gebėtų atpažinti blakių buvimo požymius ir apie juos nedelsiant pranešti atsakingiems asmenims. UAB „Dezinfa“ ne tik sprendžia blakių keliamas problemas, bet ir rengia mokymus personalui.

Mes galime padėti mokyti Jūsų personalą atpažinti blakių užkretimo požymius, taip užtikrinant ankstyvą šios problemos diagnozavimą ir sprendimą. 

Virtuvės ir valgomojo erdvės

Maisto gamybos ir restoranų zonoms didžiausią žalą gali padaryti graužikaimusės bei tarakonai, kurie ne tik linkę gadinti produkciją, bet ir pernešti daug ligų.

Kenkėjus būtina naikinti, ir reguliariai prižiūrėti, kad jų daugiau neprisiveistų, kadangi kitais atvejais itin rizikuojama viešbučio svečių sveikata.

Kitos erdvės

  • Vidaus erdvės - kitose erdvėse, pavyzdžiui, sporto salėse ar baseinuose, kenkėjų užkrėtimo pavojus – mažesnis, tačiau ir šios zonos įtraukiamos į reguliaraus patikrinimo planą.

  • Išorinės erdvės – siekdama apsaugoti savo klientus nuo kenkėjų antplūdžio UAB „Dezinfa“ pirmiausia užkerta kenkėjų kelią į Jūsų patalpas. Mes naikiname vapsvų lizdus, baidome paukščius bei padedame apsaugoti teritoriją nuo tokių kenkėjų kaip žiurkės, pelės, musės ir kt.

Mūsų teikiamų kenkėjų naikinimo paslaugų nauda Jūsų verslui

Dėl NEMOKAMOS pirminės konsultacijos kreipkitės numeriu +37052595443. UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!