Farmacijos įmonės

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Farmacijos įmonės

Norint užtikrinti, kad vaistų gamintojai ir pardavėjai įvykdytų griežčiausius įstatymų nustatytus reikalavimus, svarbu vykdyti ir kenkėjų kontrolę.

Patalpose, kuriose gaminami vaistai, negali skraidyti nė viena muselė, kadangi bet koks kenkėjas, patekęs į vaistą, gali sukelti didžiulę žalą masei vartotojų. Pavyzdžiui, vienos musės viduriuose gali būti randama net 33 milijonai mikroorganizmų ir dar pusė milijardo gali būti susitelkę ant jos kūnelio bei kojų.

UAB „Dezinfa“ turi ne vienerių metų darbo su farmacijos kompanijomis patirtį. Kenkėjus naikiname žmogaus sveikatai nepavojingomis medžiagomis, didelį dėmesį skirdami specifinei aplinkai. Randame alternatyvas ir saugius sprendimus, siūlome prevencijos priemones.

UAB „Dezinfa“ sprendimai farmacijos įmonėms

Visų rūšių kenkėjai, nuo vabzdžių iki graužikų, gali kelti taršos pavojų farmacijos pramonėje.

Mūsų paslaugų pasiūlymai – sukurti siekiant suteikti didžiausią apsaugą nuo užkrėtimo kenkėjais, atitinkančią visus teisinius ir techninius reikalavimus.

Skambinkite telefono numeriu +37052595443, sužinokite daugiau apie mūsų siūlomus kenkėjų kontrolės sprendimus farmacijos pramonei ir susitarkite dėl kenkėjų kontrolės ekspertų vizito Jūsų įmonėje. 

Mūsų naudojamų sprendimų privalumai

  • Didelis technikų ir biologų dėmesys - kvalifikuota mūsų specialistų komanda pasiūlys efektyvius apsaugos nuo kenkėjų sprendimus, kurie remiasi ilgamete darbo praktika ir žiniomis apie kenkėjų specifiką. Jeigu Jums tai reikalinga – teiksime veiksmų ir audito ataskaitas.

  • Individualus pritaikymas - išsiaiškinę Jūsų problemas – sukursime individualų kenkėjų naikinimo planą.

  • Apsaugos priemonės - paspendžiami apsauginiai spąstai, kurių tikslas – minimizuoti  kenkėjų veiklą aplink esančiose teritorijose. Šie spąstai periodiškai tikrinami.

  • Reguliarūs apsilankymai - Jūsų padalinio ekspertas, su kuriuo dirbsite, reguliariai apsilankys patalpose, tikrindamas masalo „stoteles“, ieškodamas kenkėjų veiklos požymių, nustatydamas galimas rizikas ir su Jumis aptardamas kenkėjų prevencijos priemones. 

  • Integruota veikla - turėdami padalinius visoje šalyje, galime paslaugas teikti visuose Jūsų įmonei priklausančiuose objektuose, išsidėsčiusiuose įvairiose geografinėse vietose.

  • Greitas atsakas - mūsų greito reagavimo įsipareigojimas reiškia, jog technikai su Jumis susisieks greičiausiu įmanomu laiku, nuo iškvietimo gavimo.