Musių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Musės

Pasaulyje galima suskaičiuoti virš 120 000 musių rūšių.

Gyventojai nepakankamai įvertina daromą musių žalą. Šie kenkėjai ne tik įkyriai zvimbia – jie nešioja ir daugybę žmogaus ir gyvūnų sveikatai pavojingų ligų: vidurių šiltinę, cholerą, bakterinę dizenteriją, hepatitą, akių uždegimą, poliomielitą, tuberkuliozę, vaikų viduriavimą, parazitinių kirmėlių kiaušinėliusir kt.

Vienos musės viduriuose gali būti randama net 33 milijonai mikroorganizmų ir dar pusė milijardo gali būti susitelkę ant jos kūnelio bei kojų. Kas kartą nutūpusi musė palieka tūkstančius bakterijų.

Kaip apsisaugoti nuo musių

Užtikrinti, kad musės nepatektų į jūsų nuosavybę, yra nelengva užduotis. Net ir nedidelis, nekontroliuojamas užkrėstumas musėmis, gali pavirsti į didelę problemą. Yra musių rušių, kurios nuo kiaušinėlio iki suaugusios musės, gali subręsti per 7 dienas. Rasti požymius, indentifikuojančius, kad jūsų patalpose yra užkrėstumas musėmis, nesunku. Nedelsiant imantis veiksmų, galima išvengti rimtesnių pasekmių ir užtikrinti sėkmingą musių kontrolę.

Musių rūšys

Profesionalus musių naikinimas

Dalis žmonių linkę kenkėjus naikinti įprastomis priemonėmis ir neatkreipia dėmesio, kad jos veikia itin trumpai ir gali pakenkti žmogaus ir augintinių sveikatai. Be to, didelė dalis kenkėjų jau adaptavęsi prie įprastų naikinimo būdų.

Naudokite specialias lempas, priviliojančias ir sunaikinančias kenkėjus. Jos naudojamos gyvenamosiose patalpose, sodybose, biuruose, gaminamos be jokių cheminių elementų, todėl nekenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai. Svarbiausia tai, kad naudojant šias lempas priviliotų negyvų vabzdžių nepatenka atgal į aplinką.

Taikant profesionalias musių kontrolės priemones bei naudojant tinkamą inventorių, galima pasiekti maksimalių rezultatų, apsaugant jūsų patalpas nuo užkrėstumo.Vienas iš kenkėjų kontrolės kontrolės žingsnių - pašalinti bet kokius galimus veisimosi šaltinius, taip užtikrinant ilgalaikę apsaugą jūsų namams ar verslui nuo musių daromos žalos.

Susisiekite su mumis +37052595443 ir mes mielai atsakysme į jūsų klausimus.

Lumnia LED skraidančių vabdžių kontrolė

Inovatyvūs ir unikalūs Lumnia šviesos spąstai paremti LED tehnologija efektyviai sugauna muses ir saugo Jūsų verslą. Mūsų Lumnia  LED  serijos šviesos spąstai 80 %  greičiau sugauna muses nei įprasti šviesos spąstai ir naudoja tik 6.5 kilovatvalandes **, gali sutaupyti iki 79 % elektros energijos * ir yra sertifuokuoti, kad 62 % mažiau Išmetama anglies dvideginio.

Dirbame visoje Lietuvoje