Koronaviruso Kontrolė

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Koronaviruso dezinfekcija

Koronaviruso dezinfekcijos paslaugos Jūsų įmonės objektuose

Koronaviruso (COVID-19) perdavimo rizika dabar laikoma visuotine problema. Visame pasaulyje karantino laikotarpiu ribojamas žmonių judėjimas bei skatinamas socialinis atsiribojimas. Nors tai reikalauja daug iššūkių, bet yra būtina, norint sustabdyti viruso plitimą ir apsaugoti visuomenės sveikatą.

Mūsų teikiamos dezinfekcijos paslaugos

Mes teikiame šias dezinfekavimo paslaugas, kurios padės jūsų verslui kovoti su koronaviruso (COVID-19) padariniais.

1. Dezinfekcija Patvirtinus Covid-19 (židiniuose)

Nustačius koronaviruso atvejį, svarbu pasirūpinti ne tik žmogumi, bet ir aplinka, kurioje jis buvo. Mes atliksime dezinfekciją, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų

  • Operatyvumas
  • Kruopščiai parengtos dezinfekcijos procedūros
  • Saugus darbų atlikimas

2. Prevencinė Dezinfekcija Įtarus Covid-19

Kilus įtarimams dėl koronaviruso užkrato, mūsų specialistai gali atlikti vienkartinę arba periodines dezinfekcijas įvairiose Jūsų įmonės darbo vietose, suteikdami Jūsų darbuotojams saugumą

  • Profesionali įranga bei darbo priemonės
  • Ilgametė patirtis
  • Kvalifikuoti specialistai

3. Transporto Priemonių Dezinfekcija

Mes operatyviai atvyksime į bet kurią Lietuvos vietą ir atliksime Jūsų transporto priemonės pilną dezinfekciją (tiek išorės, tiek ir vidaus), o Jūs netrukus vėl galėsite naudotis transporto priemone.

  • Profesionalios medžiagos
  • Sunkiai prieinamų paviršių dezinfekcija
  • Paslaugų teikimas visoje Lietuvoje
Susisiekite su mumis

1. Dezinfekcija Patvirtinus Koronavirusą Covid-19 (židiniuose)

Nustačius koronaviruso atvejį, svarbu pasirūpinti ne tik žmogumi, bet ir aplinka, kurioje jis buvo. Mes atliksime dezinfekciją, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Operatyvumas

Infekcinių ligų, tokių kaip COVID-19, protrūkiai gali kilti bet kuriuo metu. Turėdami didžiausią ekspertų komandą Lietuvoje bei reikalingus išteklius, mes esame pasiruošę greitai reaguoti ir suteikti profesionalias bei efektyvias paslaugas visoje Lietuvoje, Jums patogiu laiku.

Kruopščiai parengtos dezinfekcijos procedūros

Išsamiai pristatome dezinfekcijos paslaugą bei veiksmų planą. Mes suteikiame išsamias ir pagrįstas konsultacijas pasiruošimui dezinfekcijai ir kaip elgtis po dezinfekavimo darbų. Visa tai atliekame pagal pasaulio lyderio "Rentokil Initial" patvirtintas metodikas.

Saugus darbų atlikimas

Mes pasirūpinome efektyviomis viruso sunaikinimo procedūromis bei saugiais darbo židinyje būdais, todėl esame pasiruošę teikti tiek klientui, tiek mūsų darbuotojui saugias paslaugas.

2. Prevencinė Dezinfekcija Įtarus Koronavirusą Covid-19

Kilus įtarimams dėl koronaviruso užkrato, mūsų specialistai gali atlikti vienkartinę arba periodines dezinfekcijas įvairiose Jūsų įmonės darbo vietose, suteikdami Jūsų darbuotojams saugumą.

Profesionali įranga bei darbo priemonės

Ore plintantys patogenai kelia didesnį infekcijos plitimo pavojų. Jie nėra pašalinami vien valant paviršius, todėl mes naudojame profesionalią įrangą, kuri dezinfekcines medžiagas paskleidžia ore ir taip užtikrina paviršių ir erdvinę dezinfekciją bei negadina baldų ir patalpų paviršių.

Ilgametė patirtis

Dirbame jau daugiau nei 20 metų, todėl mūsų ilgamentė patirtis sudėtinguose objektuose ir ekstremaliose situacijose leidžia užtikrinti aukštą ir profesionalią paslaugų kokybę.

Kvalifikuoti specialistai

Mūsų darbuotojai dalyvauja reguliariuose mokymuose bei yra nuolat instruktuojami. Taip atnaujina bei papildo savo turimas žinias ir kompetencijas, būtinas profesionaliam, saugiam ir kokybiškam darbo užtikrinimui.

3. Transporto Priemonių Dezinfekcija

Mes operatyviai atvyksime į bet kurią Lietuvos vietą ir atliksime Jūsų transporto priemonės pilną dezinfekciją (tiek išorės, tiek ir vidaus), o Jūs netrukus vėl galėsite naudotis transporto priemone.

Profesionalios medžiagos

Naudojame tik profesionalias, LR autorizuotas dezinfekcines medžiagas. Tinkamai parenkame dezinfekantus ir jų darbines koncentracijas, geriausiai tinkančias konkrečiu dezinfekcijos atveju. Mūsų naudojamos medžiagos yra aprobuotos ir skirtos profesionaliam naudojimui, todėl yra ypač efektyvios.

Sunkiai prieinamų paviršių dezinfekcija

Dezinfekcijai atlikti mes naudojame rankinius, benzininius purkštuvus ir šalto rūko generatorius, o pastaroji technologija leidžia pasiekti net sunkiai prieinamas transporto priemonės vietas.

Paslaugų teikimas visoje Lietuvoje

Nesvarbu, kur jūsų automobilis - galime greitai reaguoti, atvykti ir suteikti efektyvias paslaugas visoje Lietuvoje.

Kita informacija

Dirbame visoje Lietuvoje