Klaipėda

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Padalinio Adresas

Dezinfa kenkėjų kontrolė
Svajonės g. 38
Klaipėda
LT – 94101 Lietuva
SEB bankas LT45 7044 0600 0329 6124
+37052595443

Kenkėjų naikinimas Klaipėdoje

Apie padalinį

„Turėdami padalinius didžiausiuose miestuose visoje šalyje, galime užtikrinti greitą ir mobilų ryšį su klientais, reaguojant į su kenkėjų naikinimu susijusias problemas, su kuriomis jiems tenka susidurti“, - sako įmonės vadovė M. Kutkaitė. 

Prieš daugiau nei dvidešimt metų šalies pajūryje pradėto plėtoti Klaipėdos padalinio specialistai dirba vienuolikoje šalies miestų – nuo Baltijos jūros kurorto Palangos iki atokiau esančių Rietavo ar Šilutės, taip operatyviai pasiekdami Jūsų namus ar įmonę. 

Naujausias kenkėjų naikinimo priemones ir technologijas naudojantys padalinio specialistai vos tik atvykę į Jūsų namus ar įmonę, juos apžiūrės, identifikuos aptiktus kenkėjus ir tuojau pat pasiūlys efektyviausią, greičiausią kenkėjų naikinimo būdą ir patars kokių prevencijos priemonių reikėtų imtis norint išvengti ne tik pakartotinio susidūrimo su galimais kenkėjais, bet ir norint užkirsti kelią, pagal konkrečią Jūsų gyvenamąją ar darbo specifiką, galinčių atsirasti kenkėjų įsiveisimui.

„Mūsų padalinio specialistai dirba visame pajūrio regione, ypač daug darbo turime besiruošdami vasarai – kai populiarieji kurortai, besiruošdami priimti naujojo sezono svečius ir norėdami jiems suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas, itin daug dėmesio skiria patalpų švarai ir apsaugai nuo kenkėjų“

Darius Česnavičius – Klaipėdos padalinio vadovas

Šiame regione profesionalai dažniausiai naikina įmonėse įsikūrusias peles ar žiurkes, namuose ar viešbučiuose apsigyvenusius tarakonus, skruzdėles, širšes. Taip pat, sulaukiama daug musių naikinimo iškvietimų.