Vilnius

Vilnius

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Padalinio Adresas

Dezinfa kenkėjų kontrolė
Visorių g. 8
Vilnius
LT – 08300 Lietuva
SEB bankas LT45 7044 0600 0329 6124
+37052595443

Kenkėjų naikinimas Vilniuje

Apie padalinį

„Turėdami padalinius didžiausiuose miestuose visoje šalyje, galime užtikrinti greitą ir mobilų ryšį su klientais, reaguojant į su kenkėjų naikinimu susijusias problemas, su kuriomis jiems tenka susidurti“, - sako įmonės vadovė M. Kutkaitė. 

Prieš daugiau nei dvidešimt metų įsikūrusi „Dezinfa“ plėtėsi ir Vilniaus regione, Aukštaitijoje, Dzūkijoje. Vilniaus padalinys, aptarnaujantis net penkiolika miestų – didžiausias įmonės padalinys, kuriame sutelktos gausios kenkėjų kontrolės ekspertų pajėgos. 

Naujausias kenkėjų naikinimo priemones ir technologijas naudojantys padalinio specialistai vos tik atvykę į Jūsų namus ar įmonę, juos apžiūrės, identifikuos aptiktus kenkėjus ir tuojau pat pasiūlys efektyviausią, greičiausią kenkėjų naikinimo būdą ir patars kokių prevencijos priemonių reikėtų imtis norint išvengti ne tik pakartotinio susidūrimo su galimais kenkėjais, bet ir norint užkirsti kelią, pagal konkrečią Jūsų gyvenamąją ar darbo specifiką, galinčių atsirasti kenkėjų įsiveisimui.

„Džiaugiuosi vadovaudamas didžiausiam „Dezinfa“ padaliniui, kurio komanda sudaryta iš itin aukštą kompetenciją turinčių savo srities profesionalų, net 15 šalies miestų padeda kovoti su kenkėjų keliamomis problemomis.“

Edmundas Skardžius – Vilniaus padalinio vadovas.

Šiame regione profesionalai dažniausiai naikina įmonėse įsikūrusias peles ar žiurkes, namuose apsigyvenusius tarakonus ar kitus maisto produktais mintančius vabzdžius.