Sveikatos priežiūros įstaigos

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Sveikatos priežiūros įstaigos

Kenkėjų kontrolė – viena svarbiausių priemonių, užkertant kelią kenkėjų sukeliamų problemų plitimui ligoninėse, poliklinikose, sveikatos priežiūros centruose, slaugos namuose.

Būdama rinkos lyderė, UAB „Dezinfa“ teikia aukščiausios kokybės kenkėjų kontrolės paslaugas, pritaikytas specifiniams sveikatos priežiūros sistemos poreikiams ir savybėms.

Dėl veiklos pobūdžio, sveikatos priežiūros įstaigose ypač sudėtinga išvengti tokių kenkėjų, kaip  įvairūs graužikai, musės, tarakonai, ir kiti vabzdžiai (Pavyzdžiui, skruzdėles į sveikatos įstaigas privilioja maisto kvapas, šiluma).

Kenkėjai aktualūs kiekvienoje aplinkoje, tačiau sveikatos priežiūros įstaigos, dėl didelės rizikos sveikatai, jų naikinimui ir prevencijai turi skirti ypač daug dėmesio. 

UAB „Dezinfa“ paslaugos sveikatos priežiūros įstaigoms

Daug metų dirbdami šiame sektoriuje galime numatyti ir užkirsti kelią kenkėjų keliamiems pavojams.

UAB „Dezinfa“ teikiamos paslaugos

Mūsų tikslas – aplink sveikatos priežiūros įstaigas sukurti kenkėjams atsparią erdvę, dėl to prognozuojant galimą riziką naudojamos ir formuojamos atidžiai stebimos masalo „stotys“.

  • Struktūriniai patarimai - Patarimai kaip išvengti kenkėjų infestacijos.

  • Logistiniai patarimai - maisto tiekimo ir laikymo, atliekų tvarkymo, skalbimo inventoriaus priežiūros patarimai, skirti sumažinti kenkėjų veisimosi riziką.

  • Prevencijos patarimai - patarimai, padedantys išvengti ir susidoroti su kenkėjų antplūdžiu.

Kenkėjų naikinimo paslaugų teikiami privalumai

Mūsų paslaugos apima įsiveisusių kenkėjų ir jų užkrėstų teritorijų identifikavimą, pavojaus masto apibrėžimą. Vėliaus, pagal individualius poreikius, gali būti sukuriamas individualus kenkėjų naikinimo planas, vykdoma periodiška paspęstų spąstų priežiūra ir likvidacija, teikiamos ataskaitos apie atliktus veiksmus.

  • Profesionalūs technikai - mūsų ekspertai yra apmokyti užtikrinti ir išlaikyti aukščiausius higienos standartus, padedančius išvengti kryžminio užteršimo. Kenkėjų kontrolės ekspertai diskretiškai elgiasi viešosiose erdvėse, jose stengiasi būti kuo mažiaus pastebimi. Negana to, naudojami tik aplinkai nekenkiantys produktai.

  • Biologai - mūsų biologai įmonėms teikia ataskaitas, paruoštas pagal Vyriausybės numatytus įstatymus. Kenkėjų naikinimas sveikatos priežiūros įstaigose visada vykdomas konsultuojantis su biologais.

  • Greita reakcija - UAB „Dezinfa“ įsipareigojimas greitai reaguoti į iškvietimus reiškia, jog mūsų ekspertai su Jumis susisieks praėjus mažiau nei 24 val. po informavimo apie kenkėjų kontrolės problemas, nustatys užkrėtimo priežastis ir patars, kaip išvengti kenkėjų problemų ateityje.

Skambinkite mums numeriu +37052595443 ir išsamiau pasikalbėsime apie kenkėjų kontrolės sprendimus, reikalingus Jūsų sveikatos priežiūros įstaigoje.