Biurai

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Biurai

UAB „Dezinfa“ gali Jums padėti išlaikyti Jūsų darbuotojams, klientams ir lankytojams saugią ir patrauklią aplinką, kurioje nėra kenkėjų. 

Biure laksto pelės? Ramybės neduoda musės? Gąsdina širšės?

Deja, kenkėjai užklysta net į biurus, kur ima gąsdinti darbuotojus, gadinti įrangą ir kompanijos įvaizdį.

Pelės ar žiurkės neretai apsigyvena pagalbinėse patalpose, serverinėse, sandėliukuose, kur nugraužia kompiuterių laidus, pragraužia skyles sienose, išmatomis ir šlapimu teršia aplinką.

Kompiuterių dėžėse mėgsta apsigyventi ir tarakonai, vakare išlendantys ir maisto ieškantys virtuvėlėse, platindami sveikatai pavojingas ligas, dažnai su dokumentais iškeliaujantys ir į kitus biurus.

Vasarą įmonių darbuotojai kenčia nuo širšių, vapsvų, įskrendančių pro langą. Ši problema labai opi, jei biure yra alergiškų darbuotojų.

Nemaža problema tampa ir paukščiai, gadinantys biuro fasadą. Be to, iš paukščių lizdų neretai į patalpas atkeliauja ir kiti gyviai: kandys, kailiavabaliai, erkutės, blusos ir kt.

UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės sprendimai biurams

Siūlome nemokamą priminę patalpų apžiūrą, po kurios įvertinsime kenkėjų rizikos lygį, suplanuosime ir su Jumis suderinsime jų kontrolės planą.
  • NEMOKAMA apžiūra - atidžiai apžiūrėsime Jūsų biuro patalpas, įvertinsime kenkėjų rizikos lygį, apibrėšime reikalingas paslaugas, kurios padėtų išnaikinti kenkėjus.

  • Greitas atsakas - mūsų greito reagavimo įsipareigojimas reiškia, jog technikai su Jumis susisieks greičiausiu įmanomu laiku, nuo iškvietimo gavimo.

  • Reguliarūs apsilankymai - Jūsų padalinio ekspertas, su kuriuo dirbsite, reguliariai apsilankys biuro patalpose, tikrindamas masalo „stoteles“, ieškodamas kenkėjų veiklos požymių, nustatydamas galimas rizikas ir su Jumis aptardamas kenkėjų prevencijos priemones.

  • Integruota veikla - vienoje sutartyje galime apibrėžti kelių Jūsų įmonės padalinių, išsidėsčiusių skirtingose šalies vietose, kenkėjų kontrolės paslaugas.

Reikalingi profesionalūs sprendimai, padedantys susidoroti ar išvengti kenkėjų keliamų problemų? Skambinkite mums numeriu +37052595443 ir susitarkime dėl UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės eksperto vizito Jūsų biure.

Kita informacija

Dirbame visoje Lietuvoje