Mažmeninė prekyba

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Mažmeninės prekybos įmonės

Net jei Jūsų verslas nėra susijęs su maisto pramone, tai Jūsų neapsaugo nuo kenkėjų, ypač tose vietose, į kurias nuolat atvežama prekių ir atvyksta žmonių. Jeigu atsiras kenkėjų, jie darys žalą ne tik Jūsų atsargoms, bet gali pakenkti Jūsų geram vardui.

Dažniausia rizika yra susijusi su graužikų, musių, kandžių bei kandančių vabzdžių atsiradimu. Tačiau negalima pamiršti ir paukščių keliamų problemų.

UAB „Dezinfa” paslaugos mažmeninės prekybos įmonėms

Nepriklausomai nuo Jūsų verslo pobūdžio, galite susidurti su kenkėjų keliamomis problemomis, dėl to UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai – visada pasiruošę Jums padėti.

Susiekite su mumis telefonu +37052595443 ir mūsų ekspertai atvyks į Jūsų įmonę, kurioje aptarsime geriausius kenkėjų naikinimo sprendimus, pritaikytus Jūsų verslo įmonei. 

Mūsų teikiamų paslaugų privalumai

  • Apmokyti technikai ir padaliniai - aukštos kvalifikacijos technikai ir visoje šalyje išsidėstę padaliniai skirti padėti Jums susidoroti su kenkėjų keliamomis problemomis ar padėti sudaryti kenkėjų prevencijos planą.

  • Periodiški vizitai - arčiausiai Jūsų įmonės esančio padalinio technikas periodiškai aplankys Jūsų įmonę, patikrins kenkėjų masalo „stotis“, nustatys galimų kenkėjų atsiradimo riziką ir patars kokių veiksmų galite imtis norėdami sumažinti kenkėjų keliamų problemų riziką.

  • Novatoriškos priemonės - naudojame naujausias kenkėjų naikinimo priemones.

  • Prevencinės priemonės - konsultuojame įmones ir sudarinėjame kenkėjų prevencijos planus, siekiant užkirsti kelią pakartotiniam užkrėtimui.

  • Jungtinė veikla - jeigu Jūsų įmonė sudaryta iš keliose šalies vietose veiklą vykdančių objektų, kenkėjų kontrolė juose gali būti apibrėžta viena sutartimi, kurią suderinsite su mūsų ekspertais. Jūsų patalpose, pagal geografinę jų padėtį, lankysis kenkėjų naikinimo ekspertai besivadovaujantys iš anksto aptartu ir patvirtintu naikinimo planu.

Kita informacija

Dirbame visoje Lietuvoje