Uodų naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu 8 700 44 000  arba susisiekite su mumis

Uodai

Kenkėjų kontrolės ekspertai girdi vis daugiau nusiskundimų dėl agresyvių uodų atakų ir skausmingų įkandimų. Lietuvai būdinga snieginga žiema ir staiga šoktelėjusi oro temperatūra lemia kraujasurbių aktyvumą ir gausumą – apsisaugoti nuo įkandimų gana sunku.

Dažniausiai naudojamos priemonės – vaistinėse ar prekybose centruose pardavinėjamos purškiamos ar tepamos atbaidomosios medžiagos, spiralės, žvakės ir kt., veikia labai trumpai. Uodams jokios įtakos nedaro ir elektroniniai preitaisai - jie nei atbaido, nei pritraukia ar kaip nors kitaip veikia uodų elgesį ir paplitimą.

Vienas iš efektyviausių uodų naikinimo būdų – lervų naikinimas biologiniais preparatais. Kenkėjų kontrolės ekspertai, įvertinę situaciją, aplinką, preparatą pila į nedidelius vandens telkinius, kur veisiasi uodai.

Nerimaujate dėl uodų? Skambinkite UAB „Dezinfa" numeriu 8 700 44 000 ir mes susisieksime su Jumis per 24 valandas.
 

Uodų rūšys

Profesionalus uodų naikinimas

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano uodų rūšis, jų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias uodų naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia gamtai, Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dirbame visoje Lietuvoje