Uodų naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Uodai

Kenkėjų kontrolės ekspertai girdi vis daugiau nusiskundimų dėl agresyvių uodų atakų ir skausmingų įkandimų. Lietuvai būdinga snieginga žiema ir staiga šoktelėjusi oro temperatūra lemia kraujasurbių aktyvumą ir gausumą – apsisaugoti nuo įkandimų gana sunku.

Dažniausiai naudojamos priemonės – vaistinėse ar prekybose centruose pardavinėjamos purškiamos ar tepamos atbaidomosios medžiagos, spiralės, žvakės ir kt., veikia labai trumpai. Uodams jokios įtakos nedaro ir elektroniniai preitaisai - jie nei atbaido, nei pritraukia ar kaip nors kitaip veikia uodų elgesį ir paplitimą.

Vienas iš efektyviausių uodų naikinimo būdų – lervų naikinimas biologiniais preparatais. Kenkėjų kontrolės ekspertai, įvertinę situaciją, aplinką, preparatą pila į nedidelius vandens telkinius, kur veisiasi uodai.

Nerimaujate dėl uodų? Skambinkite UAB „Dezinfa" numeriu +37052595443 ir mes susisieksime su Jumis per 24 valandas.
 

Uodų rūšys

Uodai DUK


 • Kur gyvena uodai?

  Uodų kiaušinėliai, lervos ir lėliukės gyvena stovinčiame vandenyje, o suaugeliai renkasi vietas, kur mažiau saulės ir daugiau drėgmės.


 • Kodėl uodai siurbia kraują?

  Kraują siurbia tik patelės, nes kraujas joms yra maisto šaltinis ir jis reikalingas kiaušinėliams subrandinti.


 • Kodėl niežti po uodo įkandimo?

  Tai yra uodo seilių sukelta organizmo reakcija.


 • Kaip sumažinti uodų įkandimų niežulį?

  Įkandimo vietą rekomenduojame dezinfekuoti ir uždėti šaldantį kompresą.


 • Kas minta uodais?

  Vorai. Nepaisant to, kad yra žmonių, kurie bijo vorų, jie yra naudingi, nes mažina šių kenkėjų populiacijas: uodų, musių, tarakonų ir kt.


 • Kodėl vienus žmones uodai kanda labiau, kitus mažiau?

  Nėra atlikta daug tyrimų apie tai, tačiau yra žinomi keli veiksniai, kurie pritraukia uodus, t.y. šiluma, anglies dvideginis, tamsios spalvos, kai kurios cheminės medžiagos, kurias žmonės išskiria su prakaitu.

Profesionalus uodų naikinimas

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano uodų rūšis, jų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias uodų naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia gamtai, Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dirbame visoje Lietuvoje