Uodai

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Uodų įkandimai

Uodų saugotis reikia ne tik dėl alerginės reakcijos, bet ir pernešamų infekcinių ligų: maliarijos, geltonosios ir dengė karštinės bei kt.

Kaip apsisaugoti nuo uodų įkandimų?

  • Norint sumažinti kraujasiurbių antplūdžius, derėtų tinkamai prižiūrėti ir aplinką.

  • Rekomenduojama kuo trumpiau pjauti žolę, karpyti krūmus, vijoklius – uodai dieną linkę ilsėtis, slėptis ant augalijos, ypač kur juntama drėgmė.

  • Manoma, kad šviesi drabužių spalva atbaido uodus.

Erzina zyziantys uodai ir skausmingi įkandimai?

Apsisaugoti nuo skausmingų uodų įkandimų iš tiesų gana sunku. Dažniausiai naudojamos priemonės – vaistinėse ar prekybose centruose pardavinėjamos purškiamos ar tepamos atbaidomosios medžiagos, spiralės, žvakės ir kt., veikia labai trumpai. Uodams jokios įtakos nedaro ir elektroniniai prietaisai – jie nei atbaido, nei pritraukia ar kaip nors kitaip veikia uodų elgesį ir paplitimą.

Patarimai

  • Išvalykite žaizdą - po įgėlimo dezinfekuokite žaizdą, kad sumažintumėte niežulį, nesikasytumėte ir nesukeltumėte antrinės infrkcijos.

  • Naudokite šaltą kompresą - jei prasidėjo alerginė reakcija, ant įkandimo uždėkite šaltą kompresą.

  • Naudokite niežulį mažinančius preparatus.

Reikalinga pagalba naikinant uodus?

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano uodų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias uodų naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!