Kandžių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Kandžių naikinimas

Nors kandys nepavojingos sveikatai, tačiau jų lervos daro didelę žalą drabužiams, audiniams, kailiams, odai ir kilimams, maisto produktams.

Jei pastebėjote skraidančias drabužines kandis, gali būti, jog žala jau padaryta, nes prieš virstant drugiu, kandžių lervos gali sugadinti Jūsų drabužius.

Neretai buityje sutinkamos ir maistinės kandys. Jų lervos gadina produktus juos grauždami. Jos taip pat suteršia produktus savo išskiriamais siūlais, išmatomis, išnaromis, kokonais, o dėl jų veiklos produktai praranda savo spalvą, skonį bei kvapą. Drėgnesnėje aplinkoje laikomus produktus dažniau apninka pelėsis. Dažniausiai maistinės kandys įsiveisia miltuose, dribsniuose ar sausuose pusryčiuose, riešutuose, šokolade, sausainiuose, džiovintuose vaisiuose, vaistažolėse ar net naminių gyvūnų sausame maiste.

Kandžių DUK


 • Kaip išnaikinti maistines kandis?

  Pašalinti užkrėstus produktus, išsivalyti spinteles, stalčius, tarpus už spintelių, patikrinti šalia laikytus produktus ir pastebėjus užkrėstumą, juos pašalinti. Suaugusioms kandims naudoti feromonines gaudykles. Esant didėlėms patalpoms ir aukštam kandžių užkrėstumo lygiui, galima taikyti kandžių populiacijos kontrolės sistemą "Dismate".


 • Iš kur atsiranda kandys?

  Dažniausiai atnešamos su užkrėstais produktais. Vasarą gali įskristi pro atidarytus langus, duris.


 • Kiek gyvena kandys?

  Suaugę drugeliai gyvena apie 2 savaites. Lerva produkte gyvena nuo 1 iki 1,5 mėnesio.


 • Kuo maitinasi kandys?

  Sausais augaliniais produktais ir jų nuobiromis.

Kandžių rūšys

Profesionalus kandžių naikinimas

Daugeliui siaubą keliantis radinys – kirmėlės, besiraitančios produktų pakuotėse, tarp audinių. Tačiau labai svarbu nesigriebti pirma pasitaikiusių cheminių priemonių ar purškiklių, kurie gali smarkiai pakenkti sveikatai.

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano kandžių rūšis, biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias kandžių naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.