Kandžių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Kandžių naikinimo paslaugos įmonėms

Maisto produktų gamyba ir perdirbimas – labai konkurencinga pramonės šaka, kuriai būtina taikyti griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus. Maiste besiraitančios lervos žalą daro ne tik geram vardui, bet ir gadina produkciją.

Jei pastebėjote skyles audiniuose, voratinklius maisto atsargose, kreipkitės į kenkėjų kontrolės ekspertus.

Mes naikiname kandis

Kandys nėra pavojingos žmogaus sveikatai. Tačiau UAB „Dezinfa“ įspėja, kad, siekiant apsaugoti audinius, maisto produktus, kandis naikinti būtina, net jei pastebimas pavienis vabzdys. UAB „Dezinfa“ kandžių naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi. Priemonės, kurias naudojame ūsuotųjų vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ tarakonų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame kandžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.