Kandžių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Kaip naikinti kandis?

Užkrato požymiai: besiraitančios kirmėlės, skylės drabužiuose ir skraidantys vabzdžiai

Skylės drabužiuose, voratinkliniai siūleliai maisto produktuose, kokonai spintoje ir spintelėse, lervos, randamos tarp drabužių ar maiste, skraidantys kandžių drugeliai rodo, kad yra užkratas. Jei patalpoje šilta ir drėgna, nepraėjus nei porai savaičių iš kiaušinėlių ims ristis lervutės.

Svarbu rasti ir sunaikinti užkrato židinį

Aptikus kandžių, pirmiausiai reikėtų rasti kandžių židinį ir jį sunaikinti. Sunaikinus pagrindinę užkrato vietą, labai svarbu gerai išvalyti sienas, lubas, lentynas, spintelių ir spintų plyšius.

Būtina imtis prevencinių priemonių

Dažniausi kandžių patekimo keliai –  užkrėsta produkcija. Kandims patrauklus maistas turėtų būti laikomas sandariai, patariama nelaikyti seno maisto. Taip pat labai svarbu apžiūrėti parduotuvėse perkamas pakuotes ir drabužius: ar nepažeisti, ar nematyti gyvų vabzdžių, jų lervų. Būtina nuolat valyti paviršius retai naudojamose spintelėse ar spintose.

Kenkėjų kontrolės ekspertai pataria kurį laiką nenaudojamus audinius sudėti į sandarius plastmasinius maišus arba lagaminus. Nešvarūs ar sutepti drabužiai ypač patrauklūs kandims, todėl, prieš padedant drabužius, visada juos reikia apžiūrėti, išpurtyti.

  • Užtraukite užuolaidas ar naudokite tinklelį nuo vabzdžių, kai langai atviri naktį, nes dažnai kandys į namus patenka pro atvirą langą ar duris.

  • Nuolat valykite paviršius po lovomis ir retai naudojamose spintelėse ar spintose.

  • Nešvarūs ar sutepti drabužiai ypač patrauklūs kandims, todėl, prieš padėdami drabužius, visada juos išvalykite.

  • Sandariai laikykite maistinėms kandims patrauklų sausą, birų maistą: kruopas, miltus, prieskonius, šunų ėdalą, arbatžoles, šokoladą ir kt.

  • Jeigu audinius reikia kurį laiką laikyti, sudėkite juos į sandarius plastmasinius maišus arba lagaminus.

  • Seną maistą išmeskite.

  • Nepamirškite reguliariai siurbti nematomų vietų, kad pašalintumėte kandžių kiaušinėlius prieš jiems išsiritant.

  • Gerai apžiūrėkite parduotuvėse perkamas pakuotes: ar nepažeistos, ar nematyti gyvų vabzdžių, jų lervų.

Profesionalios kandžių naikinimo paslaugos

Daugeliui siaubą keliantis radinys – kirmėlės, besiraitančios produktų pakuotėse, tarp audinių. Tačiau labai svarbu nesigriebti pirma pasitaikiusių cheminių priemonių ar purškiklių, kurie gali smarkiai pakenkti sveikatai.

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano kandžių rūšis, biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias kandžių naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės numeriu +37052595443UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!