Gamybinės ir pramoninės patalpos

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Gamybinės ir pramoninės patalpos

UAB „Dezinfa“ padeda Jūsų patalpose išlaikyti aukštus higienos ir švaros standartus, kuriuos užtikrina pagal griežus reikalavimus vykdomi profesionalūs kenkėjų naikinimo procesai.

Mūsų paslaugų sprendimai padės Jūsų klientams užtikrinti nepriekaištingai teikiamas paslaugas. 

UAB „Dezinfa“ paslaugos Jūsų verslui

Siūlome aukščiausio lygio pramoninių kenkėjų kontrolę visoje gamybos grandinėje, nuo produktų pakavimo iki logistikos ir pristatymo.

Įvairiuose vykdomos veiklos etapuose, galite susidurti su kenkėjais, į patalpas patenkančiais su naujomis medžiagomis, produkcija. Dažniausiai tai – saugomų produktų vabzdžiai (SPV), pelės, žiurkės, musės.   

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443 ir susitikite su ekspertais, besispecializuojančiais gamybinių ir pramoninių patalpų kenkėjų naikinime, kurie su Jumis aptars kenkėjų naikinimo planą. 

Mūsų teikiamų sprendimų privalumai

  • Išsamių žinių taikymas - Mūsų kenkėjų kontrolės ekspertai ir biologai dirbs su Jumis, siekdami sukurti efektyviausią kenkėjų kontrolės planą. Mes taip pat galime padėti apmokyti personalą, kuris padėtų išvengti kenkėjų antplūdžio.

  • Pritaikyti sprendimai - suprasdami gamybos iššūkius, kylančius visose pramonės šakose, kuriame našius kenkėjų kontrolės planus.

  • Kenkėjų naikinimo metodai - Mūsų specialistai gali Jums patarti dėl tinkamos priežiūros ir netoksiškų kenkėjų naikinimo metodų, ypač svarbių jautriose gamybos ir sandėliavimo srityse, kuriose būtina naudoti žmonėms nekenkiančias kenkėjų kontrolės priemones.

  • Dirbame Lietuvos mastu - dirbdami visoje šalyje, galime teikti kenkėjų kontrolės paslaugas visuose Jūsų įmonės padaliniuose.