Žiurkių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Žiurkių naikinimo paslaugos įmonėms

Žiurkės turi pavydėtiną apetitą ir gali nesustodamos, per daug nesirinkdamos viską paeiliui graužti: buitinės technikos, kompiuterių, signalizacijos ir kitų prietaisų laidus, sienas, daržoves, vaisius. Ką jau kalbėti apie graužikų platinamas ligas.

Net 60 rūšių graužikų gali sukurti užkrečiamųjų ligų židinius, o turėdami kontaktą su žmonėmis, pernešti: jersiniozę, leptospirozę, trichineliozę, salmoneliozę, hemoraginę karštligę, marą, tuliaremiją ir daugelį kitų, keliančių net ir mirtiną pavojų žmogaus gyvybei. Daugelis šių ligų į žmogaus organizmą patenką per odą, gleivinę ar žarnyną ir yra pernešamos per pelių ar žiurkių paliekamas išmatas, seiles, šlapimą, liečiant nugaišusį gyvūną ar valgant apkrėstus vaisius ir daržoves.

Mes naikiname žiurkes

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano graužikų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias pelių ir žiurkių naikinimo bei prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia sveikatai. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas prevencijai, ypač, jei jau su šia problema buvo susidurta anksčiau.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

Kenkėjų kontrolės ekspertai atkreipia dėmesį, jei jau kartą buvo apsilankę graužikai, ši problema gresia ir vėliau.

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ graužikų naikinimo paslauga yra veiksminga ir visiškai saugi.  

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame žiurkių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikata ar produktams.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.