Paukščių kontrolė

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Paukščių kontrolė

Pavasarį sugrįžę paukščiai džiugina ne visus. Įmonės ir  gyventojai patiria nemenkus nuostolius dėl paukščių pernešamų ligų ir išmatų.

Paukščių išmatos kenkia pastato konstrukcijoms – išmatose esančios rūgštinės medžiagos sukelia koroziją, plunksnomis, lizdų liekanomis užkemšami lietaus nutekamieji vamzdžiai.

Dar didesnė žala patiriama dėl paukščių platinamų ligų: ornitozės, paukščių tuberkuliozės, salmoneliozės ir kt. Ornitoze užsikrėtę žmonės kenčia nuo sutrikusių kvėpavimo takų. Tuberkuliozė pažeidžia odą ir gleivines, kuriose susidaro mazgeliai. Paukščių tuberkuliozės sukėlėjai vystosi paukščių išmatose, kurių neretai gausu viešose vietose.

Dažnai imamasi netinkamų priemonių: ardomi lizdai, statomi spąstai, dedami nuodai ar net šaudomi paukščiai, tačiau šie veiksmai ne tik nehumaniški, bet ir pažeidžiantys  atitinkamus teisės aktus.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos paukščių kontrolės klausimu kreipkitės numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!

Paukščių rūšys