Paukščių kontrolė

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Balkone paukščiai suka lizdus?

Pasaulyje yra žinoma apie 10 tūkst. paukščių rūšių.  Lietuvoje – galima sutikti apie 376 rūšys. Paukščiai turbūt labiausiai pastebima ir geriausiai žmogui pažįstama gyvūnų grupė.

Ornitozė, paukščių tuberkuliozė, salmoneliozė – tai vienos iš ligų, kurias platina paukščiai. Ornitoze užsikrėtę žmonės kenčia nuo sutrikusių kvėpavimo takų. Šia, dažniausiai balandžių nešiojama liga, užsikrečiama per vandenį ar orą. Kita pavojinga liga, paukščių tuberkuliozė, pažeidžia odą ir gleivines, kuriose susidaro mazgeliai. Paukščių tuberkuliozės sukėlėjai vystosi paukščių išmatose, kurių neretai gausu viešose vietose.

Pavojaus ženklai

Matomi gyvi paukščiai, išmėtytos lizdų dalys, sugadinta produkcija, išmatos – tai požymiai, rodantys padidėjusią paukščių populiaciją Jūsų teritorijoje.

Daugelis iš mūsų mėgaujasi klausydamiesi paukščių giesmių, nuolat berai trupinius balandžiams prie daugiabučių namų, sudaro sąlygas kregždėms sukti lizdus pakraigėse.

Tačiau po kurio laiko namuose susiduriama su daugelį kitų kenkėjų, kuriuos perneša paukščiai. Lizduose dažnai veisiasi įvairūs kenkėjai, kurie vėliau atkeliauja ir į patalpas: kandys, kailiavabliai, blakės ir kt.

Paukščiai tapo problema?

Dažnai imamasi netinkamų priemonių: ardomi lizdai, statomi spąstai, dedami nuodai ar net šaudomi paukščiai, tačiau šie veiksmai ne tik nehumaniški, bet ir pažeidžiantys  atitinkamus teisės aktus.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos paukščių kontrolės klausimu kreipkitės telefonu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!