Spec. sprendimai

Skambinkite mums telefono numeriu 8 700 44 000  arba susisiekite su mumis

Fumigacijos sprendimai

 Fumigacijos paslaugas visoje Lietuvoje teikiame daugiau nei 10 metų. Nuolat mokomės ir atnaujiname žinias, todėl galime pasiūlyti profesionalias fumigacijos paslaugas.

Fumigacija fosfinu

Fumigacija, atliekama fosfino dujomis, - tai pats efektyviausias grūdų ir jų produktų, medienos bei jos gaminių, sandėliuojamų produktų, medvilnės ir jos gaminių kenkėjų naikinimo būdas. Fosfino dujos veikia kenkėjus per kvėpavimo sistemą. Fumigacija leidžia kenkėjus pasiekti net atokiausiose slėptuvėse, nepakenkdama fumiguojamos produkcijos kokybei.

Fumigacijos metu yra sunaikinami ne tik suaugę vabzdžiai, bet ir jų kiaušinėliai, lervos, lėliukės.

Fumigacija gali būti atliekama patalpose (pastatai, sandėliai) arba tūriuose (konteineriai, angarai, cisternos).

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę patirtį ir fumigaciją atlikusi: drabužiams, automobiliams, čiužiniams, kartono dėžėms ir t.t.

Fumigacija gali būti atliekama ne tik patalpoms, produktams, medienai, bet ir įrangai.

Turime galimybę priimti užfumiguotus krovinius, juos įvertinti ir nustačius tinkamą fosfino kiekį perduoti klientui.

Produktų fumigacija

Produktų fumigacija atliekama fosfino dujomis, siekiant apsaugoti sandėliuojamą produkciją. Produktų kenkėjai gali atsirasti visur – sandėliuose, aruoduose, transportavimo metu, perdirbimo gamyklose, fasavimo įrenginiuose.

Užkrėstą produkciją galima įsivežti į šalį ir lygiai taip pat eksportuoti iš šalies. Kenkėjai gali keliauti su atsargomis ar pačia transporo priemone.

Produktai gali būti fumiguojami fasuoti (supilti į maišelius) ar palaidi. Fumiguojami tokie produktai kaip grūdai, ryžiai, grikiai, kavos, kakavos pupelės, džiovinti vaisiai, riešutai, kruopos ir t.t.

Konteinerių fumigacija

Konteinerių fumigacijos metodas taikomas, siekiant apsaugoti konteineriuose laikomą, įvežamą ar išvežamą produkciją.

Laivų fumigacija

Laivų fumigacija – remdamiesi Rentokil patirtimi savo klientams galime pasiūlyti laivų fumigavimo paslaugas, kurios yra būtinos importuojamoms ar eksportuojamom prekėms. 

Nuolant atnaujindami žinias, galime užtikrinti, kad mūsų paslaugų kokybė atitinka tarptautinius standartus.

Aruodų fumigacija

Aruodų fumigacija – ekonomiškiausias didelių kiekių grūdų ar jų produktų kenkėjų naikinimo būdas.

Aruodų fumigacijos paslaugos gali padėti užtikrinti jūsų verslo sėkmę, laikantis griežtų maisto produktų saugojimo reikalavimų.

Daugelis šiandien veikiančių grūdų perdirbimo įmonių, elevatorių yra statyti daugiau kaip prieš 20 metų, todėl dažnas šių objektų buvo ne kartą rekonstruotas, tačiau vsitiek čia yra nemažai tinkamų sąlygų kenkėjams patekti ir veistis juose. 

Fumiguojami tiek uždari, tiek atviri aruodai.

Mūsų įmonė siūlo aruodų fumigacijos paslaugą, užtikrindamą paslaugos kokybę.

Medienos fumigacija

Medienos fumigacija atliekama, siekiant sunaikinti medienoje besiveisiančius kenkėjus. Specialistai atkieka išsamią fumiguojamo objekto inspekciją (apžiūrą). Fumigacijos dėka sunaikinami tiek suaugę vabzdžiai, tiek jų lervos ar padėti kiaušinėliai.

Egzituoja šalių, kuriose yra griežti reikalavimai iš medienos pagamintoms pakavimo dėžėms. Norėdami ekportuoti prekes į šias šalis ir naudodami medines pakavimo dėžes, neišvengsite fumigacijos. Mūsų įmonė gali pasiūlyti profesionalią medienos fumigaciją, išrašyti tai įrodantį sertifikatą ir užtikrinti sėkmingą Jūsų įmonės funkcionavimą bei plėtrą.