Spec. sprendimai

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Fumigacijos sprendimai

 Fumigacijos paslaugas visoje Lietuvoje teikiame daugiau nei 10 metų. Nuolat mokomės ir atnaujiname žinias, todėl galime pasiūlyti profesionalias fumigacijos paslaugas.

Produktų fumigacija

Produktų fumigacija atliekama fosfino dujomis, siekiant apsaugoti sandėliuojamą produkciją. Produktų kenkėjai gali atsirasti visur – sandėliuose, aruoduose, transportavimo metu, perdirbimo gamyklose, fasavimo įrenginiuose.

Užkrėstą produkciją galima įsivežti į šalį ir lygiai taip pat eksportuoti iš šalies. Kenkėjai gali keliauti su atsargomis ar pačia transporo priemone.

Produktai gali būti fumiguojami fasuoti (supilti į maišelius) ar palaidi. Fumiguojami tokie produktai kaip grūdai, ryžiai, grikiai, kavos, kakavos pupelės, džiovinti vaisiai, riešutai, kruopos ir t.t.

Konteinerių fumigacija

Konteinerių fumigacijos metodas taikomas, siekiant apsaugoti konteineriuose laikomą, įvežamą ar išvežamą produkciją.

Aruodų fumigacija

Aruodų fumigacija – ekonomiškiausias didelių kiekių grūdų ar jų produktų kenkėjų naikinimo būdas.

Aruodų fumigacijos paslaugos gali padėti užtikrinti jūsų verslo sėkmę, laikantis griežtų maisto produktų saugojimo reikalavimų.

Daugelis šiandien veikiančių grūdų perdirbimo įmonių, elevatorių yra statyti daugiau kaip prieš 20 metų, todėl dažnas šių objektų buvo ne kartą rekonstruotas, tačiau vsitiek čia yra nemažai tinkamų sąlygų kenkėjams patekti ir veistis juose. 

Fumiguojami tiek uždari, tiek atviri aruodai.

Mūsų įmonė siūlo aruodų fumigacijos paslaugą, užtikrindamą paslaugos kokybę.