Siauliai

Šiauliai

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Padalinio Adresas

Dezinfa kenkėjų kontrolė
J. Basanavičiaus g. 18a. – 41
Šiauliai
LT – 76234 Lietuva
SEB bankas LT45 7044 0600 0329 6124
+37052595443

Kenkėjų naikinimas Šiauliuose

Apie padalinį

Norime informuoti, kad nuo 2015 m. spalio 5 d. UAB „Dezinfa“ pertvarko įmonės padalinių tinklą. Sujungiant Šiaulių ir Panevėžio padalinius į vieną, naujasis padalinys pavadintas - Šiaulių regiono padaliniu. Padalinių sujungimas vykdomas, siekiant centralizuoti įmonės veiklą ir užtikrinti dar kokybiškesnes kenkėjų kontrolės paslaugas, įmonės augimą bei plėtrą.

„Turėdami padalinius didžiausiuose miestuose visoje šalyje, galime užtikrinti greitą ir mobilų ryšį su klientais, reaguojant į su kenkėjų naikinimu susijusias problemas, su kuriomis jiems tenka susidurti“, - sako įmonės vadovė M. Kutkaitė.

Naujausias kenkėjų naikinimo priemones ir technologijas naudojantys padalinio specialistai vos tik atvykę į Jūsų namus ar įmonę, juos apžiūrės, identifikuos aptiktus kenkėjus ir tuojau pat pasiūlys efektyviausią, greičiausią kenkėjų naikinimo būdą ir patars kokių prevencijos priemonių reikėtų imtis norint išvengti ne tik pakartotinio susidūrimo su galimais kenkėjais, bet ir norint užkirsti kelią, pagal konkrečią Jūsų gyvenamąją ar darbo specifiką, galinčių atsirasti kenkėjų įsiveisimui.

„Mūsų, Šiaulių padalinyje, dirbantys specialistai, paslaugas teikia dešimtyje miestų ir daugybėje netoliese esančių miestelių. Svarbiausias mūsų tikslas – kuo greičiau pasiekti klientus ir užtikrinti efektyvų, greitą kenkėjų naikinimą ir kontrolę“

Nerijus Vasiliauskas - Šiaulių regiono vadovas.

Šiame regione profesionalai dažniausiai naikina įmonėse įsikūrusias peles ar žiurkes, namuose apsigyvenusius tarakonus ar kitus maisto produktais mintančius vabzdžius. Taip pat, sulaukiama daug musių naikinimo iškvietimų.