Restoranai, barai, kavinės

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Restoranai, barai, kavinės

Vertingiausias kavinės, baro ar restorano turtas – jo geras vardas. Jis daugiausia priklauso nuo maisto ir aptarnavimo kokybės, taip pat Jūsų klientai čia tikisi ir aukščiausio lygio higienos.

Dėl ligų pavojaus pelės, žiurkės, musės ir tarakonai ypač pavojingi maisto ruošimo ir laikymo vietose. Šie kenkėjai platina tokias ligas, kaip: salmonelionę, trichineliozę, dizenteriją, vidurių šiltinę, gastroenteritą ir kt. Vienos musės viduriuose gali būti randama net 33 milijonai mikroorganizmų ir dar pusė milijardo gali būti susitelkę ant jos kūnelio bei kojų. Musė, kas kartą nutūpusi ant maisto, palieka tūkstančius bakterijų.

Be to, yra daugybė ir kitų kenkėjų, kurie gali sugadinti maistą arba erzinti Jūsų klientus.

Beje, dėmesys turėtų būti skiriamas ne tik patalpoms, kuriose laikomas ir gaminamas maistas, kur priimami lankytojai, bet ir atkeliaujantiems produktams. Neretai būna taip, kad kenkėjai į patalpas papuola ir su atvežama produkcija. Tad didelis dėmesys turėtų būti skiriamas ir prevencijai.

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

UAB „Dezinfa“ teikia profesionalias musių naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!

Mūsų paslaugos privalumai

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ musių naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame ūsuotųjų vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai, todėl Jums nereikės palikti patalpų ar nuolat laikyti pravirus langus, baiminantis pakenkti produkcijai.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.