Skruzdelių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Skruzdėles

Namuose laksto skruzdėlės?

Pastebėjote namuose ar sode besidriekiančias tūkstantines skruzdėlių kolonijas? Tam, kad skruzdėles išnaikintumėte, turite žinoti, su kokia rūšimi susidūrėte. Tai gali būti maži, juodi, rudi kenkėjai su sparnais ar be jų. Lietuvoje dažniausiai pasitaiko trys skruzdėlių rūšys: juodosios (sodinės), faraoninės ir raudonosios ugninės.

Juodosios (sodinės) skruzdėlės dažniausiai sutinkamos sode. Kenkėjais jos yra laikomos dėl to, kad ardo dirvožemį, reljefą, kenkia estetiniam vaizdui, iškelia trinkeles, ant augalų neša amarus, gyventojus kankina įkandimais. Nepaisant to, juodosios skruzdėlės nėra pavojingos žmogaus sveikatai.

Kur kas pavojingesnės yra faraoninės skruzdėlės. Faraoninės skruzdėlės dažniausiai pastebimos patalpose, kuriose gaminami ar sandėliuojami maisto produktai. Faraoninės skruzdėlės – visaėdės. Jas vilioja įvairūs pabirę, laikomi neuždengtuose induose, aplink šiukšlių dėžes susikaupę maisto likučiai, trupiniai. Šie, vos įžiūrimi kenkėjai, ypatingai mėgsta antisanitarines sąlygas. Šios skruzdėlės platina suėstame maiste esančius mikrobus, kurie gali būti pavojingi sveikatai.

Raudonosios ugninės skruzdėlės namuose apsigyvena retai. Jomis dažniausiai skundžiasi netoli miškų įsikūrę gyventojai ar gamtoje poilsiaujantys žmonės. Ugninės skruzdėlės gelia gyvūnams ir žmonėms, jų įgėlimas – ypač skausmingas.

Skruzdėlių rūšys

Profesionalus skruzdėlių naikinimas

Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai siūlo skruzdėlių kontrolės metodus, tikslingai parinktus naikinant konkrečios rūšies kenkėjus. UAB „Dezinfa“ specialistai greitai ir efektyviai išnaikins kenkėjus, nesukeldami pavojaus Jūsų šeimai ir augintiniams

Skambinkite UAB „Dezinfa“ ekspertams telefono numeriu +37052595443.

Mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir išspręsime visas su kenkėjų kontrole susijusias problemas.

Dirbame visoje Lietuvoje