Skruzdelių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Kaip naikinti skruzdėles?

Gyventojai dažnai renkasi netinkamas naikinimo priemones: pila karštą vandenį į skruzdėlių urvelius, žemę purškia įvairiais chemikalais, barsto boro rūgštį ir kt. Deja, liaudies būdai būna neefektyvūs – netinkamomis priemonėmis yra sunaikinama tik dalis skruzdėlių darbininkių. Štai keletas patarimų, kaip naikinti skruzdėles ir kaip jų išvengti:

  • nustačius kenkėjų rūšį, raskite takus, kuriais skruzdėlės keliauja, lizdus, įvertinkite paplitimo mastą;
  • imkitės naikinimo priemonių, kurios naikintų ne pavienius skruzdėlių būrius, o visą populiaciją, tikslas – sunaikinti motinėlę;
  • palaikykite švarą namuose: neškite šiukšles, šiukšliadėžes laikykite sandarias, nepalikite maisto ant stalo ir kt.

Profesionalios skruzdėlių naikinimo paslaugos

Jei norite išnaikinti skruzdėles sode ar namuose, kreipkitės į UAB „Dezinfa“ ekspertus.

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ kenkėjųų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi Jūsų šeimai bei naminiams gyvūnams.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.
    Reikia pagalbos naikinant skruzdėles?

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!


Kita informacija

Dirbame visoje Lietuvoje