Skruzdelių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Paslaugos įmonėms

Į patalpas patekusios skruzdėlės gali užkrėsti maisto produktus, užkrėsti sterilias zonas, įnešti antrinę infekciją ligoninės ir kt. Lauke skruzdėlės ant augalų sunešdamos amarus, gali pažeisti gėles, vaismedžius ir kitą augmeniją.

Užkrėstus maitso ir kitus produktus reikės išmesti, dėl žmonių skundų ir higienos stokos galima netekti  pajamų, geros reputacijos.

Mes naikiname skruzdėles

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ kenkėjų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

UAB „Dezinfa“ įspėja, kad skruzdėles naikinti būtina, jei pastebimas pavienis vabzdys.

UAB „Dezinfa“ skruzdėlių naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi. Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!