Darbo patirtis verslo sektoriuje

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Darbo patirtis verslo sektoriuje

Efektyvios kenkėjų kontrolės paslaugos yra gyvybiškai svarbios daugelio tipų ir dydžių įmonėms, todėl mes sukūrėme kenkėjų kontrolės sprendimus, pritaikytus skirtinguose verslo sektoriuose besispecializuojančioms įmonėms.

Puikiai žinodami, jog kenkėjų kontrolė – itin atsakingas procesas, vertinant tiek vietiniu, tiek Nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, savo klientams siūlome sprendimus, kurie padeda nesijaudinti dėl kenkėjų užkrėstumo  jų gaminiuose.

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės lyderiai Lietuvoje, turintys padalinius išsidėsčiusius visoje šalyje.

Mūsų komandą sudaro aukščiausios lygio, nuolat kvalifikaciją tobulinantys specialistai, puikiai išmanantys vykdomo darbo subtilybes ir pasižymintys puikiais komunikaciniais įgūdžiais, padedančiais užmegzti ryšius su klientais.

Nepaisant to, jog kenkėjų plitimą ir užkrėstumą lemia skirtingos aplinkos ir klimato sąlygos, aukščiausios kokybės kenkėjų naikinimo paslaugos vadovaujasi tais pačiais metodais, dėl to savo veiklą vykdome besinaudodami tarptautinėmis praktikomis, kurias sužinome būdami „Rentokil“ grupės nariai.

Tarptautinė narystė leidžia klientams teikti visame pasaulyje išmėgintus ir taikomus bei naujausius kenkėjų kontrolės metodus.

Ekspertinės paslaugos

Nepaisant skirtingų kiekvieno kliento poreikių - užtikriname, jog UAB „Dezinfa“ ekspertai visada turi įgūdžių ir priemonių, padedančių patenkinti reikliausių klientų reikalavimus ir darbo kokybės standartus.

Nesvarbu Jūsų verslas veikia nacionaliniu ar lokaliu mastu - kiekvienai įmonei svarbu gauti perkamų paslaugų vykdymo ataskaitas, prevencinių priemonių aprašymus, laiku pateikiamas sąskaitas ir kitus dokumentus. Siekdami užtikrinti visų detalių tikslumą mes Jums siūlome: 

  • Paslaugų valdymą - su Jumis bendraus UAB „Dezinfa“ ekspertas, kurio ekspertinė sritis – kenkėjų naikinimas Jūsų vykdomo verslo sektoriuje. Ekspertas pateiks visą su kenkėjų kontrole ir prevencijos priemonėmis susijusią informaciją.

  • Konsoliduota atsakomybė - sąskaitas ir ataskaitas galime pateikti Jums patogiausiu būdu – dokumentus atsiųsti paštu  ar pateikti elektronines jų versijas.

  • Integruotos programos - galime Jums padėti vykdyti ir organizuoti mokymo programas, skirtas supažindinti darbuotojus su kenkėjų keliamomis problemomis, jų kontrolės svarba ir pagrindinėmis priemonėmis.

Aptarti paslaugų teikimo detales galite su UAB „Dezinfa“ ekspertais susisiekę numeriu +37052595443.