Žemės ūkis

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Žemės ūkis

UAB „Dezinfa“ gali pasidžiaugti ilgamete patirtimi ir kompetencija, remiant ūkininkų bendruomenę ir įgyvendinant visus šio sektoriaus kenkėjų kontrolės poreikius. 

UAB „Dezinfa“ paslaugos žemės ūkio pramonei

Kenkėjų problemos nuolat kelia susirūpinimą visiems dirbantiems žemės ūkio sektoriuje. Mūsų pateikiami sprendimai, skirti apsaugoti Jūsų galvijus, turtą, žemę ir saugomus produktus nuo kasdien kenkėjų keliamos grėsmės.


Skambinkite mums numeriu +37052595443 ir mes pasirūpinsime, jog Jūsų ūkio daugiau nekankintų kenkėjai. 

Kenkėjai grūduose ir galvijų narvuose?

Ūkininkams, grūdų saugyklų savininkams, malūnininkams, gyvulių augintojams nemažai žalos padaro produktuose ir patalpose įsiveisę kenkėjai: pelės, žiurkės, aruodiniai kenkėjai, paukščiai, musės ir kt. Jie kasmet sunaikina nemenką dalį produkcijos, daro žalą įrangai, platina gyvulių ir žmogaus sveikatai pavojingas ligas.

Žemės ūkyje dažniausiai sutinkami kelių rūšių vabzdžiai - rudasis plokščiavabalis, aruodinis arba javų straubliukas, didysis ir mažasis milčiai bei miltinė erkė. Šie vabzdžiai ir jų lervos gadina grūdus, miltus, džiūvėsius, sėlenas ir kitus grūdų perdirbimo produktus.

Grūduose besiveisiantys kenkėjai naikina produkciją, pakeičia jų skonį, spalvą, kvapą – padaro netinkamus naudojimui. Užkrėstas maisto produktas gali sukelti sveikatos negalavimus: viduriavimą, astmą, alergines reakcijas, bakalėjininko niežus ir kt. Todėl saugomų produktų sandėliuose ar talpyklose itin svarbu profilaktiškai tikrinti, ar nėra kenkėjų. Be abejo, saugią produkciją galima užtikrinti tada, kai sandėliai yra kruopščiai valomi.

Dar vienas didelę žalą keliantis kenkėjas ne tik žemės ūkyje, bet ir gyvulininkystės srityje – graužikai. Pelės ir žiurkės turi pavydėtiną apetitą ir gali nesustodamos, per daug nesirinkdamos viską paeiliui graužti, platindamos užkrečiamas ligas: jersiniozę, leptospirozę, trichineliozę, salmoneliozę, hemoraginę karštligę, marą, tuliaremiją ir daugelį kitų, keliančių net ir mirtiną pavojų žmogaus gyvybei. Daugelis šių ligų pernešamos per pelių ar žiurkių paliekamas išmatas, seiles, šlapimą, liečiant nugaišusį gyvūną ar valgant apkrėstus vaisius ir daržoves.

Mūsų teikiamų paslaugų privalumai

  • NEMOKAMA konsultacija - specialiai apmokytų specialistų apklausa ir konsultacija, aptariant paslaugų planą, pritaikytą Jūsų ūkio poreikiams.

  • Inovaciniai sprendimai - taikomi aukštos kvalifikacijos specialistų. Siūlomos tokios specialios paslaugos kaip fumigacija (vabzdžių naikinimas).

  • Specializuota paukščių kontrolė - profesionalios paukščių kontrolės paslaugos apsaugos Jūsų turtą ir atsargas.

  • Reguliarūs apsilankymai - reguliarūs mūsų specialiai darbui ūkio sektoriuje apmokyto specialisto vizitai užtikrins higienos normų išlaikymą Jūsų ūkyje ir taps kenkėjų įsiveisimo prevencijos priemone.

  • Sezoniniai kenkėjai - mūsų specialistai padės išvengti sezoninių kenkėjų, pavyzdžiui paukščių ar kitų vabzdžių, sukeliamų problemų.