Prekyba maisto produktais

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Prekybos centrai ir maisto prekių parduotuvės

Maisto parduotuvė – ne vieta kenkėjams. Bet kokie kenkėjų veiklos ženklai gali pakenkti Jūsų prekės ženklo reputacijai, visuomenės vertinimams ir sukelti rimtą pavojų žmonių sveikatai.

Dėl to UAB „Dezinfa“ teikia pilną kenkėjų kontrolės naikinimo paslaugų spektrą, kuris padeda išvengti problemų, prekiaujant maisto produktais.

Mūsų turima ilgametė darbo maisto sektoriuje patirtis leidžia tiekti efektyvius ir saugius sprendimus Jūsų verslui.

UAB „Dezinfa“ paslaugos maisto pramonės įmonėms

Mes puikiai suvokiame ir pabrėžiame kenkėjų kontrolės svarbą, siekiant užtikrinti saugią ir higienišką aplinką Jūsų įmonės darbuotojams, klientams ir lankytojams.

UAB „Dezinfa“ subūrė aukštos kvalifikacijos kenkėjų naikintojų komandą, kurios siekis – padėti maisto gamybos, distribucijos ir prekybos rinkoje dirbančioms įmonėms.

Mūsų specialistų žinios padeda planuoti efektyviausias kenkėjų naikinimo priemones prekybos centruose, nedidelėse parduotuvėse ar individualios prekybos vietose.

Kenkėjų prevencijos paslaugos

Mūsų taikomos kenkėjų naikinimo priemonės – efektyvi maisto produktų rinkos apsauga nuo kenkėjų.

  • Patalpų apžiūra - mūsų ekspertai apžiūri visas Jūsų įmonės patalpas, kuriose laikomi ir sandėliuojami maisto produktai. Taip pastebima kenkėjų veikla ir apibrėžiamas galimas jų pavojus.

  • Rekomendacijos - pateikiamos rašytinės kenkėjų naikinimo rekomendacijos, kuriose nurodoma kaip bus naikinami kenkėjai, kokios medžiagos naudojamos ir patiekiamos prevencinės nuorodos, darbuotojams suteikiama pagrindinė informacija, reikalinga išvengti užkrėstumo.

  • Jungtinė veikla - turėdami padalinius visoje šalyje, galime užtikrinti greitą ir efektyvų reagavimą į Jūsų iškvietimus. Kreipęsi į mus susipažinsite su darbuotoju, kuris su Jumis nuolat bendraus ir galės patarti visais su kenkėjų kontrole susijusiais klausimais.

    Į mus, esant poreikiui, taip pat gali kreiptis atskiri prekybos centrai, priklausantys didesniam prekybos tinklui.

  • Mažesnės parduotuvės - aktyviai palaikome mažesnių prekybos vietų ar individualių asmenų veiklą, todėl itin noriai dirbame su visais į mus besikreipiančiais asmenimis, kurie dažnai susiduria su pelių, žiurkių, tarakonų ir musių naikinimo problemomis.