Kaunas

Kaunas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Padalinio Adresas

Dezinfa kenkėjų kontrolė
Drobės g. 62
Kaunas
LT-45188 Lietuva
SEB bankas LT45 7044 0600 0329 6124
+37052595443

Kenkėjų naikinimas Kaune

Apie padalinį

„Turėdami padalinius didžiausiuose miestuose visoje šalyje, galime užtikrinti greitą ir mobilų ryšį su klientais, reaguojant į su kenkėjų naikinimu susijusias problemas, su kuriomis jiems tenka susidurti“, - sako įmonės vadovė M. Kutkaitė. 

Prieš daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos viduryje įsikūrusio Kauno padalinio specialistai dirba keturiolikoje šalies miestų – nuo Druskininkų, Marijampolės ar Raseinių, išsidėsčiusių šalies centre ir viduryje, taip operatyviai pasiekdami Jūsų namus ar įmonę. 

Naujausias kenkėjų naikinimo priemones ir technologijas naudojantys padalinio specialistai vos tik atvykę į Jūsų namus ar įmonę, juos apžiūrės, identifikuos aptiktus kenkėjus ir tuojau pat pasiūlys efektyviausią, greičiausią kenkėjų naikinimo būdą ir patars kokių prevencijos priemonių reikėtų imtis norint išvengti ne tik pakartotinio susidūrimo su galimais kenkėjais, bet ir norint užkirsti kelią, pagal konkrečią Jūsų gyvenamąją ar darbo specifiką, galinčių atsirasti kenkėjų įsiveisimui.

„Kauno padalinio specialistai paslaugas teikia didelėje šalies teritorijoje, apimančioje Kauną ir jo rajoną, Suvalkiją, pusę Dzūkijos. Strategiškai patogiausiose vietose įsteigti „Dezinfa“ padaliniai leidžia greitai ir efektyviai padėti kenkėjų puolamiems gyventojams ir įmonėms susidoroti su itin opia kenkėjų problema“

Margarita Kutkaitė – įmonės vadovė.

Šiame regione profesionalai dažniausiai naikina įmonėse įsikūrusias peles ar žiurkes, namuose apsigyvenusius tarakonus ar kitus maisto produktais mintančius vabzdžius. Taip pat, sulaukiama daug musių naikinimo iškvietimų.