Musės

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Musių naikinimo paslaugos įmonėms

Pasaulyje galima suskaičiuoti virš 120 000 musių rūšių. Dažnai nepakankamai įvertinama daroma musių žalą. Šie kenkėjai ne tik įkyriai zvimbia – jie nešioja ir daugybę žmogaus ir gyvūnų sveikatai pavojingų ligų: vidurių šiltinę, cholerą, bakterinę dizenteriją, hepatitą, akių uždegimą, poliomielitą, tuberkuliozę, vaikų viduriavimą, parazitinių kirmėlių kiaušinėlius ir kt.

Žala verslui

Musės platina ligas: salmoneliozę, dizenteriją, vidurių šiltinę ir kt. Užkrečiami maisto produktai. Kuriama neigiama reputacija – klientams ir darbuotojams susidaro nešvaros ir aplaidumo įspūdis. Be to, pažeidžiamos sveikatos ir higienos normos, patiriama daug finansinių išlaidų.

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

UAB „Dezinfa“ teikia profesionalias musių naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu nemokamu numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ musių naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame ūsuotųjų vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai, todėl Jums nereikės palikti patalpų ar nuolat laikyti pravirus langus, baiminantis pakenkti produkcijai.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.