Musės

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Aplink maistą, kambariuose nuolat zuja musės?

Gyventojai nepakankamai įvertina daromą musių žalą. Šie kenkėjai ne tik įkyriai zvimbia – jie nešioja ir daugybę žmogaus ir gyvūnų sveikatai pavojingų ligų: vidurių šiltinę, cholerą, bakterinę dizenteriją, hepatitą, akių uždegimą, poliomielitą, tuberkuliozę, vaikų viduriavimą, parazitinių kirmėlių kiaušinėlius ir kt.

Skaičiuojama, kad už kiekvienos matomos musės yra dar 19 pasislėpusių musių. Viena musių pora gali susilaukti daugiau kaip 1 milijono palikuonių vos per šešias ar aštuonias savaites.

Pavojaus ženklai

Jei pastebėjote skraidančius vabzdžius, lervas maisto produktuose, atliekose ir kt., musių problema jau rimta.

Siekiant išvengti žmogaus ir augintinių sveikatai pavojingų ligų, reikėtų nedelsiant šalinti problemos šaltinį.

Žmonės net nemato 95 procentų musių, kurios platina užkratą jų namuose. Vienų organizmas atsparesnis ligoms, tačiau didelė dalis žmonių kenčia nuo infekcinių ligų, patys nesuvokdami, kad jomis užsikrėtė būtent per musę.

Mes naikiname muses

UAB „Dezinfa“ įspėja, kad muses naikinti būtina. Jos dauginasi ir plinta itin greitai, minta vietose, kur gausu įvairių bakterijų, virusų, sukeliančių grėsmingas ligas.

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ musių naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi Jūsų šeimai bei naminiams gyvūnams.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.