Pelių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Pelių naikinimo paslaugos įmonėms

Pelių regos, uoslės, lytėjimo, klausos pojūčiai padeda susirasti maisto, bendrauti su kitais graužikais, pasprukti nuo beketinančių juos sugauti. Itin svarbus ir puikiai išsivystęs graužikų pojūtis – lytėjimas, kuris padeda pažinti aplinką. Graužikai pasižymi gana prastu prie blausios šviesos prisitaikiusiu regėjimu. Dažniausiai pelės keliauja tuo pačiu jiems pažįstamu maršrutu, todėl ir maisto rudenį dažniausiai sugrįžta į tuos namus, kuriuose jau yra lankiusios. Kenkėjų kontrolės ekspertai atkreipia dėmesį, jei jau kartą buvo apsilankę graužikai, ši problema gresia ir vėliau.

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ graužikų naikinimo paslauga yra veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame žiurkių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikata ar produktams.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.

Profesionalus pelių naikinimas

Graužikai perneša daugybę žmogaus ir gyvūno sveikatai pavojingų ligų: salmoneliozę, trichineliozę, leptospirozę ir kt. Kartais tereikia pačiupinėti pelės apšlapintą daiktą, kad užsikrėstumėte jų platinamomis ligomis. Dėl šios priežasties kenkėjų kontrolės ekspertai rekomenduoja po kenkėjų naikinimo atlikti dezinfekciją, t.y. viską gerai išplauti, išpurkšti tinkamomis priemonėmis, reikalui esant patalpas ozonuoti. Ši paslauga ypač aktuali maisto gamybos, tiekimo ir perdirbimo įmonėms.

Verslo įmonėms pelės daro daug žalos.

  • sugadinta produkcija – patiriami finansiniai nuostoliai;
  • platinamos ligos: salmoneliozę, marą, tuliaremiją ir kt.;
  • žala atsargoms ir pastatams: graužikai itin mėgsta šiltinimo vatą, gibskartonį;
  • prarandamas klientų ir darbuotojų pasitikėjimas; prarandamas teigiamas įvaizdis ir reputacija.

Mes naikiname peles

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano graužikų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias pelių ir žiurkių naikinimo bei prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia sveikatai. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas prevencijai, ypač, jei jau su šia problema buvo susidurta anksčiau.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu +37052595443UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!


Kita informacija

Pelių monitoringas

Pelių monitoringui ir kontrolei naudojame nuo paprastų mechaninių ar lipnių gaudyklių iki elektroninių prietaisų su judesio davikliais.