Kelia rūpesčių pelės?
Susisiekite su mumis dėl operatyvių kenkėjų kontrolės paslaugų
Skambinkite mums telefono numeriu +37037999359
Dažnai gyventojai naudoja priemones netinkamai, t.y. per mažomis dozėmis, pasirenka graužikams nepatrauklią jų formą, deda juos netinkamose vietose ir nepasiekia norimo rezultato. Štai keletas patarimų, kaip naikinti peles.
1 - Individualių namų, sodo namelių gyventojams ekspertai pataria pirmiausiai užsandarinti visus įmanomus graužikų patekimo kelius. Sienos, grindys, langai ir netgi pastogės turi būti sandarios – pelės be didelio vargo gali keliauti lietvamzdžiais, grublėtomis sienomis, kol įsliūkina į šiltus namus. Sandarinti plyšius galima betonu, metalinėmis detalėmis ar kitomis panašiomis priemonėmis, kurių graužikai negalėtų įveikti.
2 - Rekomenduojama aplink namus išdėlioti specialias vyliaus dėžutes, kurios yra saugiai užrakintos, kad graužikai neišnešiotų nuodų po teritoriją, augintiniai ar vaikai neparagautų užnuodyto jauko. Taip pat galima statyti ir gyvagaudžius spąstus. Tikėtina, kad pelės, radusios maisto lauke, nebesiverš jo ieškoti į uždaras patalpas.
3 - Vertėtų didelį dėmesį skirti ir rūsių priežiūrai, kadangi įprastai čia ir slypi problemos priežastys. Esant graužikams palankioms sąlygoms, jie įsikuria rūsyje ir per vandentiekio šachtas ar nesandarias vietas tarp grindų ima veržtis į gyventojų namus.
Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu +37037999359. UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!