Pelių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Į namus užklydo pelės?

Subrendusi pelė per metus gali atsivesti iki 130 mažylių. Gimę graužikai naujas vadas veda jau po pusantro–keturių mėnesių. Žiemą, esant pliusinei temperatūrai, graužikai veisiasi ir šaltuoju metų laiku.

Pelių dantys auga visą gyvenimą, todėl jos gali be vargo pragraužti skyles sienose, perkąsti buitinės technikos, kompiuterių ir kitų prietaisų laidus.

Pastebėjus šiuos požymius, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į kenkėjų kontrolės ekspertus. Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu +37052595443.

Pavojaus ženklai

Keletas požymių, identifikuojančių problemą.

  • Krebždesiai - sienose ar lubose, kai pelės bėgioja.

  • Išmatos - pelės palieka mažas, tamsias išmatas, ypač palei sienas arba vietose, kuriose jos labai aktyvios, pavyzdžiui, spintelėse ar po kriauklėmis.

  • Šlapimo kvapas - pelių šlapimo kvapas panašus į amoniaką, ypač stiprus uždaresnėse vietose, pavyzdžiui, po spintelėmis.

  • Skylės - sienose, prie grindjuosčių, urveliai pastatų išorėje ir kt.

  • Nugraužti laidai - apgraužtos maisto atsargos.

  • Lizdai - pelės krauna lizdus iš laikraščių ir audinių skiaučių. Jos paprastai būna nematomose vietose, pavyzdžiui, už šaldytuvų.

Pelės namuose?

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano pelių biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias žiurkių naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!