Vapsvos

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Širšė

Širšės itin aktyvios būna rugpjūčio pabaigoje, tuo metu jų kolonijos pasiekia beveik maksimalų savo dydį, vabzdžius ima vilioti terasose, lauko kavinėse, virtuvėje ant stalo palikti vaisiai bei uogos.

Širšių įgėlimai labai skausmingi ir itin pavojingi alergiškiems žmonėms. Geluonimi vabzdys gali įgelti ne kartą. Įgėlus rekomenduojama stebėti organizmo reakciją – pradėjus jausti svaigulį patariama tučtuojau kreiptis į gydytoją. Nė vienas žmogus neišvengia sukelto skausmo, niežėjimo, patynimo.

Širšių įgėlimas

Širšių kaip ir vapsvų nuoduose esančios medžiagos veikia kaip alergenai ir gali sukelti anafilaksinį šoką.

Įgėlus vabzdžiui parausta, patinsta oda įgėlimo vietoje, esant alerginei reakcijai,  gali ištinti lūpos, gerklė, kvėpavimo takai, žarnyno gleivinė.

Ištikus anafilaksiniam šokui darosi sunku kvėpuoti, trūksta oro, dėl išsiplėtusių kraujagyslių krenta kraujospūdis. Sutrinka smegenų, vidaus organų apytaka.

Specialistai perspėja, jog ne visada alerginė įgėlimo reakcija būna staigi. Pavėluota reakcija pavojinga sveikatai.

Kaip išvengti įgėlimų?

Siekdami išvengti širšių, kenkėjų kontrolės ekspertai „Dezinfa“ pataria laikyti maistą sandariai, nepalikti jo lauke, ypač saldaus. Svarbu nepalikti atviros taros su gėrimais, į kurias gali pakliūti geliantys vabzdžiai. Nuo širšių ir vapsvų įsiveržimo į namus gelbsti užverti langai ir tinkleliai nuo vabzdžių. Taip pat patariama per žolę nevaikščioti basomis.

Specialistai pataria atsargiai valgyti vabzdžius viliojančius maisto produktus bei gerti saldžius gaiviuosius ar alkoholinius gėrimus atvirose vietose, nes vabzdžiui įgėlus į liežuvį ar gomurį, didelių problemų gali kilti ir nealergiškam žmogui. Pastebėję nuolat skraidančius vabzdžius ar išgirdę dūzgėjimą, gyventojai raginami nedelsiant imtis priemonių – širšių lizdas turėtų būti pašalinamas, kol nesukėlė skausmingos žalos.

Mes naikiname vapsvas ir širšes

Patariame širšių ir vapsvų nenaikinti patiems, nes tai gana pavojinga sveikatai. Per metus nuo širšių ar vapsvų sugėlimo miršta ne vienas žmogus.

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ vapsvų ir širšių naikinimo programa veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame vapsvų ir širšių naikinimui parenkamos dėmesį kreipiant į namuose esančius augintinius, vaikus ir kt. aplinkybes.