Vapsvos

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Kaip pašalinti vapsvų lizdą?

Įsibėgėjus vasarai lizduose didėja ir širšių bei vapsvų populiacijos – pritrūkusios maisto netoli savo namų, jos ima dūgzti šalia gyventojų būstų. Dažniausiai vabzdžius vilioja terasose, lauko kavinėse palikti skanėstai, soduose persirpę vaisiai ir uogos. Deja, vis dar egzistuoja problema, jog gyventojai patys imasi iniciatyvos ir širšes naikina patys. Tokia iniciatyva neretai baigiasi labai skausmingai.

Lizdo naikinimas

Jei žmogus pastebi įtartinai toje pačioje vietoje skraidžiojančią širšę ar vapsvą, gali pasistengti ją padaryti neprieinamą, pradėtą sukti lizduką, kuris iš pradžių būna penkių centų skersmens, mechaniškai sunaikinti.

Tačiau lizde užaugus pirmajai širšių kartai, aplink kurį skraidžioja nebe viena, o keliasdešimt širšių, nereikėtų artintis. Skirtingai nei bitės, jos gali gelti ne vieną, o kelis kartus.

Kaip naikinti vapsvas ir širšes?

Dažnai sklando mitas, kad nuo širšių apsiginti padeda „Cobra”, saldus vanduo stiklinėje ar skiesta vandeniu parūgusi uogienė piltuvėlyje. Deja, tokios gyventojų iniciatyvos dažnai baigiasi liūdnai. Patariame širšių ir vapsvų nenaikinti patiems, nes tai gana pavojinga sveikatai ir gyvybei.

Profesionalus vapsvų ir širšių naikinimas

UAB „Dezinfa“ puikiai išmano širšių ir vapsvų biologinius įpročius ir gali pasiūlyti profesionalias širšių bei vapsvų naikinimo ir prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia Jums, Jūsų šeimos ir augintinių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefonu  nemokamu numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!