Blakių naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37037999359  arba susisiekite su mumis

Blakių požymiai

Blakių atsiradimas namuose – sudėtinga problema, nes namuose apsigyvenusius kenkėjus sunku pastebėti. Dieną blakės slepiasi nedideliuose baldų ar sienų tarpuose, įtrūkimuose. Dažnai pirmieji blakių atsiradimo ženklai pirmiausiai pastebimi ant kūno išvydus jų įkandimus.

Šis vaizdo grotuvas reikalingas JavaScript.

Dažniausi blakių įsiveisimo ženklai

Blakių įsiveisimą namuose pastebėti sudėtinga, todėl visų pirma pastebimos jų įkandimų pažeistos žmogaus kūno vietos. 

Blakių gyvenimą Jūsų namuose rodantys požymiai

  • Tamsiai/juodos dėmės - ant čiužinio ar patalynės – blakių išmatos.

  • Saldus kvapas - nemalonus, saldus blakių sukeliamas kvapas.

  • Mažos tamsios dėmės - maži kraujo lašeliai ant patalynės, atsiradę dėl blakių įkandimų.

  • Gyvų vabzdžių - Nepaisant to, kad blakės – mažos (suaugęs kenkėjas yra tik 4-5mm ilgio), įmanoma pastebėti gyvus kenkėjus ar jų odos likučius.

Blakių naikinimą reikia pradėti vos įtarus, jog šie kenkėjai galėjo užklysti į Jūsų namus. Ilgai delsiant šių kenkėjų kontrolė gali pareikalauti daug laiko ir investicijų.

Namų vietos, kuriose galima aptikti blakių

Lova, yra pirma vieta, kurią reikia patikrinti, jeigu įtariate, kad namuose įsiveisė blakės, tačiau neužmirškite atkreipti dėmesį ir į:

  • Lovos rėmų tarpus ir galvūgalį
  • Čiužinių siūles
  • Kilimus ir antklodes  
  • Grindjuostes
  • Medinėse grindyse esančius tarpelius
  • Tinko įtrūkimus, atsilupusius tapetų kraštus
  • Elektros lizdų vidų ir detales
  • Stalčius ir komodas
  • Spintas

Blakės paprastai aptinkamos miegamuosiuose ir svetainėse. Šiuose kambariuose įsikūrę vabzdžiai greičiausiai aptinka miegančius žmones. Kenkėjus vilioja žmogaus kūno skleidžiama šiluma ir iškvepiamas anglies dioksidas.  

Ar pastebėjote šiuos požymius?

Susisiekite su mumis ir UAB „Dezinfa“ specialistai padės įsitikinti ar turite blakių problemą, pasiūlys jos sprendimo priemones ir pritaikys kenkėjų naikinimo rinkoje pirmaujančias priemones, užtikrinančias teikiamų paslaugų efektyvumą.

Kaip blakės plinta?

Blakės, kurios dėl savo dydžio, gali nepastebimai keliauti iš vienų namų ar šalies į kitus, į namus ar įmonę paprastai patenka su drabužiais, baldais ar bagažu. 

Naudoti / seni baldai

- Namuose pastačius naudotus baldus, su jais gali atkeliauti ir blakės. Prieš parsigabendami, atidžiai apžiūrėkite ar tokie baldai nėra užkrėsti. Jeigu pastebėsite užkrėtimo požymių – nedelsiant kreipkitės į UAB „Dezinfa“ ekspertus.

Viešnagė viešbutyje ar svečių namuose

Viešbučiai ar kitos viešos vietos, kuriose galima apsistoti nakvynei, labai dažnai apniktos blakių, kurias galima parsigabenti ir į savo namus.

Atvykę  patikrinkite, ar ant patalynės ir kitų bendro naudojimo daiktų nematote kraujo dėmių.

Jeigu turite įtarimų apie kambario užteršimą blakėmis – informuokite administracijos darbuotojus. Atidžiai apžiūrėkite, išvalykite ir, jeigu reikia, išplaukite asmeninius daiktus, kuriuose galėjo atsirasti blakių.

Draugų ir kaimynų lankymas

Jeigu Jūsų namuose atsirado blakių – nerizikuokite jomis užkrėsti draugų ir kaimynų namus. Blakes galite pernešti ant savo rūbų, avalynės, skolindami lagaminus ar buityje naudojamus daiktus.

Namuose apsigyvenę kenkėjai, gali migruoti pro sienose ir grindyse esančius tarpus, ertmes. Dėl to, jeigu gyvenate bute – turėtumėte apie blakių problemą informuoti kaimynus.