„Slapukų“ politika

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

„Slapukų“ politika

Ši svetainė naudoja „slapukus“ (angl. cookies). Naudodamiesi šia svetaine, sutinkate su mūsų vykdoma slapukų politika ir nurodytomis sąlygomis.

Kas yra slapukai?

Slapukai leidžia internetinei svetainei geriau funkcionuoti  prisiminti ankstesnius veiksmus ar nustatymus. Jie yra maži tekstiniai failai, saugomi kompiuterio kietajame diske, naršyklės failuose, juose gali būti informacijos apie Jus ar Jūsų kompiuterį. Slapukai NĖRA virusai.

Slapukai atlieka daug skirtingų funkcijų, pavyzdžiui, leidžia Jums efektyviai naršyti puslapius, prisimindami Jūsų ankstesnius pageidavimus ir sutaupydami laiko, nes Jums nereikės pakartotinai gaišti įvedant savo duomenis, kiekvieną kartą lankantis internetinėje svetainėje.

Mes naudojame slapukus, analizuodami, kaip Jūs ir kiti mūsų Klientai naudojasi mūsų svetaine, kad galėtumėme ją tobulinti. Jie taip pat gali padėti užtikrinti, kad skelbimai matomi internete labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Slapukai yra skirstomi į "Pirmųjų šalių" (tiesiogiai nustatyti mūsų svetainėje) ir "Trečiųjų šalių" * (jie nustatyti mūsų partnerių, kurių paslaugomis naudojamės savo internetinėje svetainėje) ir yra klasifikuojami į „Sesijos slapukus“ (jie skirti vienai naršymo svetainėje sesijai) arba „Nuolatinius slapukus“ (kurie yra saugomi Jūsų naršyklėje tarp sesijų ir atpažįstami pakartotinai apsilankius internetiniame puslapyje).

Svarbu pažymėti, kad slapukus galite išjungti visiškai arba įjungti/išjunti pasirinktų tipų slapukus. Tai padaryti galite savo naršyklėje, Jums patogiu metu.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai skirstomi į tokias kategorijas:

1 Kategorija: griežtai būtini slapukai - šie slapukai leidžia atrinkti paslaugas, kurias pasirinkote ir yra svarbūs saugiai Jūsų navigacijai šioje svetainėje, kad jums judėti turas šioje svetainėje. Negana to, nurodyti slapukai – reikalingi tokiose svetainėse, kaip, pavyzdžiui, internetinės parduotuvės.

2 Kategorija: veiklos slapukai - šie slapukai renka anoniminę informaciją apie tai, kaip naudojate šią svetainę, kuri padės mums pagerinti svetainės veikimo principus. Visa surinkta informacija yra anoniminė. Šie slapukai nerenka informacijos, kuri galėtų identifikuoti Jus.

3 Kategorija: funkcionalumo slapukai - šie slapukai prisimena pasirinkimus, kuriuos atlikote, taip paderindami Jūsų naršymo patirtį. Tokia informacija, pavyzdžiui, yra Jūsų vartotojo vardas, kalba arba gyvenamasis regionas, leidžia pateikti individualiai pritaikytą informaciją. Šie slapukai gali prisiminti atliktus informacijos pakeitimus, taip pat - gali teikti Jums reikalingas paslaugas, kuriomis domėjotės – tai vaizdo įrašų žiūrėjimas, komentarų rašymas.

4 Kategorija: tiksliniai slapukai arba reklamos slapukai - šie slapukai renka informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, siekiant Jums pateikti tikslinę reklamą. Jie svetainėse (gavus sutikimą) paprastai dedami reklaminių tinklų ir prisimena Jūsų aplankytas internetines svetaines. Šia informacija dalinamasi su reklamos internete pardavėjais.

 

Slapukai NELEIDŽIA mums surinkti visos Jūsų asmeninės informacijos ir mes nesaugome jokios asmeninės informacijos, kurią Jūs pateikėte mums naudodami slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes dirbame su Jūsų asmenine informacija, kurią Jūs patys pateikiate mūsų internetinėje svetainėje, prašome perskaityti informaciją apie mūsų privatumo politiką.

* Trečiųjų šalių slapukai nustatyti mūsų interneto svetainės partnerių, mes nekontroliuojame šių slapukų renkamos informacijos sklaidos. Norint gauti daugiau informacijos apie tai, Jums reikėtų pasidomėti konkrečios trečiosios šalies slapukų politika.