Tarakonų naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Namuose bėgioja tarakonai?

Tarakonai sukelia nemalonius pojūčius dėl savo išvaizdos ir yra pavojingi sveikatai. Didžiausias pavojus kyla namuose, kuriuose yra vaikų, pagyvenusių žmonių ar ligonių, kadangi šie kenkėjai perneša salmoneliozę, dizenteriją, gastroenteritą, šiltinę ir kt.

Nenaikinami jie gali platinti žmogui mirtinas ligas: echinokokozę, toksoplazmozę ir himenolepidozę. Susirgus šiomis ligomis, žmogaus organizme pasėjamos kaspinuočių lervos, kurios pažeidžia virškinimo sistemą, smegenis ir kitus gyvybiškai svarbius organus. Be to, tarakonų išmatos sukelia egzemą ir astmą.

Pavojaus ženklai

Bendri ženklai, galintys padėti suvokti ar Jūsų namus užpuolė tarakonai.

  • Gyvi vabzdžiai - Tarakonai aktyviausi naktį. Jei pastebėjote virtuvėje, vonios kambaryje bėgiojančius rudos ar juodos spalvos pusantro-trijų centimetrų ilgio vabzdžius, tikėtina, kad problema jau labai rimta.

  • Išnaros - Atitraukite visas spinteles, viryklę, šaldytuvą ir kitus prietaisus bei baldus virtuvėje. Jei išvysite tarakonų išnarų, tikėtina, kad Jūsų namuose lankose jau ne pavienis kenkėjas. 

  • Nemalonus priplėkęs kvapas - Tarakonai skleidžia nemalonų kvapą, kuris stipriau jaučiamas pauosčius paviršius, kuriais ropojo vabzdžiai.

Tarakonai namuose?

UAB „Dezinfa“ tarakonų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi Jūsų šeimai bei naminiams gyvūnams. Priemonės, kurias naudojame ūsuotųjų vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai, todėl Jums nereikės išeiti iš namų ar nuolat laikyti pravirus langus, baiminantis pakenkti savo ir šeimos narių sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefono numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!