Vorų naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Vorų naikinimo paslaugos įmonėms

Nesvarbu, kokia prekyba užsiimate ar kokias paslaugas teikiate, labai svarbu užtikrinti, kad kenkėjai nesugadintų Jūsų kompanijos gero vardo, neužkrėstų Jūsų darbuotojų ir klientų.  

Profesionalus vorų naikinimas

UAB „Dezinfa“ vorų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi. Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ blusų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.

Reikalinga pagalba naikinant vorus?

Vorai dažnai yra naudingi, nes minta daugeliu vabzdžių, kurie yra kenkėjai. Tačiau jei Jusų darbuotojus, klientus vargina vorų fobija ar voratinkliai gadina produkciją, galite kreiptis į mūsų kenkėjų kontrolės ekspertus.

UAB „Dezinfa“ ekspertai puikiai išmano vorų rūšių biologiją, jų įpročius, tad gali parinkti pačias veiksmingiausias priemones ir išspręsti vorų keliamas problemas.
Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefono  numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!