Blusų naikinimas

Skambinkite mums telefono numeriu +37052595443  arba susisiekite su mumis

Blusų naikinimo paslaugos įmonėms

Nesvarbu, kokia prekyba užsiimate ar kokias paslaugas teikiate, labai svarbu užtikrinti, kad kenkėjai nesugadintų Jūsų kompanijos gero vardo, neužkrėstų Jūsų darbuotojų ir klientų.  

Blusos – itin sparčiai plintantys kenkėjai.

UAB „Dezinfa“ – kenkėjų kontrolės ekspertai

UAB „Dezinfa“ įspėja, kad blusas naikinti būtina. Blusos platina marą, žiurkių dėmėtąją šiltinę, kačių įdrėskimo ligą. Kasmet registruojama apie 3 tūkstančius maro atvejų. Blusų platinamomis ligomis dažniausiai serga vaikai.

UAB „Dezinfa“ blusų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi. Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefono numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje! 

Mes naikiname blusas

  • Profesionali komanda - UAB „Dezinfa“ technikai, vadybininkai, biologai, vadovai bei administracijos darbuotojai – ekspertai, kenkėjų naikinimo srityje turintys itin vertingą tarptautinę patirtį.

  • Bendradarbiavimas - Mes visada stengiamės padėti savo klientams ir bendradarbiaujame tol, kol pasiekiame aukščiausius rezultatus.

  • Greita, saugu ir efektyvu - UAB „Dezinfa“ blusų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi.

  • Nepavojinga sveikatai - Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

  • 24/7 - Esant problemai į Jūsų įmonę atvyksime operatyviai, nepaisant to, kuriame mieste esate įsikūrę.

Profesionalus blusų naikinimas

UAB „Dezinfa“ blusų naikinimo paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi. Priemonės, kurias naudojame vabzdžių naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai.

Dėl nemokamos pirminės konsultacijos kreipkitės telefono numeriu +37052595443.  UAB „Dezinfa“ kenkėjų kontrolės ekspertai dirba visoje Lietuvoje!